Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni je vino ionako svo sirćetasto po ukusu, a ovako žuto u ovoj flaši, tačno bih povratio samo da omirišem :c

To je verovatno zato što nisi nikad provao neko kvalitetno vino, ali to je ok.

Moj "špricer piju pičke" post je samo deo mog stava o tim stvarima, razblaživati vino (makar ono bilo i neko stono) je gre'ota... rakija sa vodom/pivom ne spada u tu kategoriju

Vino sa kiselom, viski sa ledom, elektroska cigara - sve ovo spada u stvari za pičkice :D (PO MOM MIŠLJENJU!, vratio se Dulio pa moram i ovo da pišem lol)

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

previše smo raširili priču o vinu u dobroj staroj rur tradiciji. to dulijo donese sa sobom svaki put kad se povampiri na forumu, odma bude kao da je 2002. :D

realno jeste jeftino vino, i realno bih ga i ja polokao u špriceru ako bi me krenulo.

ipak je ovom rečenicom sve rečeno:

za dobrog Chabketa nema loseg vina

[roflmao]

:D

Nemam sta da kazem :]

mora quote, odrasta nam mohilica :D

Link to comment
Share on other sites

Ја сам само шраф у механизму, мој пост је био лол ванлајнер, нисам ја крив што се људи усуђују да ми одговоре!

To je verovatno zato što nisi nikad provao neko kvalitetno vino, ali to je ok.

Не мора да значи, све је то аквајрд тејст, да се научно изразим...

Ја рецимо нисам неки винопија (у смислу да ми то никад није фрст чојс, ал се не буним ако ми даш), па ми је све то исти курац, а пробао сам прескупа вина... А и за пиво које сам пио и много и дуго и сва жива пива и мењао и навикавао се на скупа и јефтина, опет имам неки сељачки укус и оне финесе на које се људи ложе код скупих/специфичних пива ме углавном смарају.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Leba mu jebem, nisam video alkohol od utorka, uroljam se posle nedelju dana i odmah sam alkoholičar :D

Oko toga da li pičke piju špricer ili ne, to je lol dečija tema, ja rakiju kalim pivom, neki vodom, pa šta sad da im radim. Ja volim da pijem i špricer i čisto belo, ali sinoć nam se pio špricer, pogotovo jer smo planirali da izblejimo celu noć uz filmove posle bb.

Vino je italijansko u velikoj 5l boci od debelog stakla u obliku krčaga, ne sećam se imena ali cela ambalaža deluje baš fensi.

Имам ја то вино, није неки екстра квалитет, али свакако није ни за кување морских специјалитета. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nisam, ali sam nabasao na ovu vest, pa sam hteo da podelim sa drugarima ovde, jer verujem da ga ljudi ovde gotive i da ce se obradovati. :)

Inace, lep je Rovinj stvarno, ima svoju dusu. Bas uzivam, kupanje, suncanje i blejanje, bez mnogo alkohola i ludovanja.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slatka riba sa kojom sam popričao večeras nije znala šta je bostonska čajanka, ali je znala za pozu ''čajanka'' u seksu, za koju sam ja prvi put čuo da ima ime.

Verovatno je trebalo da se radujem kao Keni kad su mu rekli da mu je devojka kurva ili sam refleksno napravio pokerfejs, smorio se koliko danas nikog ništa ne interesuje, popričao još malo i vratio se za moj sto :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Slatka riba sa kojom sam popričao večeras nije znala šta je bostonska čajanka, ali je znala za pozu ''čajanka'' u seksu, za koju sam ja prvi put čuo da ima ime.

Шта кажу уџбеници данас, зашто су се прерушили у индијанце? Или можда тај податак више и не спомињу, последње лажи на које сам наишао је да су их само пар били прерушени, или да су сви и да је то урађено из зајебанције. :fp:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...