Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

ovo nikako ne može da bude penal, jad i beda domaćeg fudbala
drago mi je što radim celu sledeću subotu i što ću verovatno propustiti da gledam derbi, treba fudbal ovde da umre, jednom i za svagda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jok, nego na simptom koline i ronalda... ceo zivot slusam od raznoraznih (ne)poznanika  "e da sam ja nastavio da igram bio bih ala ronaldo ili ja bih bolje sudio od ovog ili onog  slepca". a ustvari je veoma jednostavno, znas da igras = probices se, ne znas = propadas... dok je za sudije to malo drugacije posto je to honorarni posao i svako moze da ga radi posle polozenih testova, pa kazem ako neko misli da zna bolje nek se prijavi i nek unapredi sudjenje u prvoj i superligi.

 

evo npr. leisure, loloce na penal gde je lik preorao kasalicu koji se dobro postavio i zagradio a argument mu je fk vojlovica i grujin ortak sudija koji se nazdro prasica i sprco zilja pa opet nije hteo da pokaze na belu tacku...



hajli jeste nam bedna liga to stoji, ali nije bedna zato sto su sudije lose nego zato sto su igraci bedni da bedniji ne mogu biti... od avgusta prosle godine bio sam na 40+ tekmi prve odnosno superlige i nekih prijateljskim, od subotice pa sve do ivanjice i mogu ti reci da su nam sudije vrlo dobre i da jedini veci propust koji pamtim je od 25.03. iz prosle sezone hajduk-partizan kad je sudija svirao penal i crveni za partizan u 30-om gde je hajduk bas ostecen dok su ostale greske minorne (tipa pogresan korner/aut)

  • Downvote (-1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

roflcopter ako ti je ovo gradjenje

lopta 3 metra u daljinu i 7 metara u visinu od njega, sacekao kontakt(nije ni isao na loptu koja je inace bezala jako prema autu) i bacio se

zuti ko vrata

 

i ne treba biti pro sudija pa to ne izvaliti, glupa ti je fora za Kolinu

poz

 

procitao sam ovo sto se odnosilo za Peru, i skapirao da verovatno trolujes

ako ne trolujes, samo razlog vise zbog cega se fudbal u Srbiji treba ugasiti

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

znas da igras = probices se, ne znas = propadas...

ја сам овде извалио да Фата тролује!

jedini veci propust koji pamtim je od 25.03. iz prosle sezone hajduk-partizan kad je sudija svirao penal i crveni za partizan u 30-om gde je hajduk bas ostecen dok su ostale greske minorne (tipa pogresan korner/aut)

овде сам већ био сигуран у то!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja ne bih svirao penal,ali bih svirao u istoj situaciji faul na sredini terena

tako da sam confused

 

WHO WAS PHONE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@alfy 

 

mozda sam istrolovao slucajno posto nisam znao gde teram, ali to ne menja cinjenicu da su sudije sudile isto sad i pre 10g a da su timovi propali od bede i besparice...

 

@gruja

 

da te neko tako srusi u kaznenom bilo bi sudija sta je ovo gde se nalazim??? :)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Milovana Bojića (58), bivšeg ministra zdravlja, brutalno je pretukla trojica razbojnika bejzbol palicama i oteli mu torbicu sa oko 200.000 dinara u parku u Ljutice Bogdana. Njega je smrti spasila grupa “Delija” koja je prolazila ka “Marakani” i koji su gađajući ciglama oterali pljačkaše.

 

Doduše, postavlja se pitanje zbog čega čovek koji ide "ujutru da kupi novine" u novčaniku ima 200.000 dinara.

Link to comment
Share on other sites

da analiziramo...

-u poslednja tri kola potrebne su nam tri pobede da bi sve zavisilo od nas

-imamo najveci niz pobeda u istoriji kluba

-3 ekipe sa kojima se sastajemo imaju najmanje poraza u ligi (pored nas)...

cenim da danas dobijamo, ali nas ceka maksimu 3 boda iz poslednja dva kola...sarma siri defetizam!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...