Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Чудно ти што неко пише ћирилицом на интернету?

Па ти мора да си прави ретард.

/мислим на креатора слике и свакога коме је то "чудно"/

Link to comment
Share on other sites

Чудно ти што неко пише ћирилицом на интернету?

Па ти мора да си прави ретард.

/мислим на креатора слике и свакога коме је то "чудно"/

Mislim da je poenta u necem drugom. Ima ljudi koji misle da su veci Srbi, jer pisu cirilicom na internetu i mislim da su oni meta ove satire.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je poenta u necem drugom. Ima ljudi koji misle da su veci Srbi, jer pisu cirilicom na internetu i mislim da su oni meta ove satire.

Тај трип је безазленији од "ćirilica nije za internet, ja sam progresivan" трипа.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Знати више језика је богатство и има својих предности. Исто је и са писмима. Ми у ствари имамо среће што научимо веома лако и латиницу и ћирилицу, тако да су ретарди сви они који су у фазону "шта ће нам ћирилица кад цео свет пише латиницом" или "сви који пишу ћирилицом су назадни клерофашисти који се бусају да су Срби", а што и представља она слика. Тако да ми је веома глупа фора, тј нервира ме са глупошћу коју представља.

Да ли има оних који су у трипу да ако пишу ћирилицом онда су већи Срби? Вероватно да, али су такви реткост у односу на нас "нормалне" кориснике ћирилице на нету. Плус, ако су такви у том трипу, онда ово ни није увреда за њих?

То је наше и свих нас, па што да се стидимо што то можемо да користимо? Имају латиничари гугл преводилац, па нек "преведу".

Link to comment
Share on other sites

У мом случају, писати ћирилицом значи поштовање својих предака, своје историје, дела која су била већином писана ћирилицом. Ако пишем ћирилицом, не значи да сам клерофашиста, неонациста и остало. И мени исто иду на курац ликови који пишу ћирилицом само зато што желе да покажу „срБство“, иако не знају 2 историјска дела српскога народа. То се одмах препозна. Латиницу не сматрам српским писмом и пишем је само у случају када водим дијалог са саговорником који не зна ћирилицу (нпр. Хрват).

Онтопик

x3x2ep.jpg

Edited by πρώτος
Link to comment
Share on other sites

pa i ako pise cirilicom da bi se osecao vecim srbinom neka pise, nije to lose za pocetak :) nije valjda da sad to nekom smeta ? jel to sad poistovecivanje sa krstenjem u busu kada isti prolazi pored crkve ? (mada sam to precesto vidjao gde god sam putovao po inostranstvu pa mi ni to nije toliko wtf)

meni ne smeta pisanje cirilicom iz kojih god pobuda to bilo , iako mi je vrlo tesko na tastu kuckam cirilicu, kao sto vidite ne koristim ni nasa slova, jbg navika obicna bezazlena navika

ontopic

zasto je tolika pomama za pokemonima u americi ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...