Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

387137_394602450600923_1586939204_n.jpg

Из неба право у ребра, пре неколико сам причао о менталитету људи, што нам је лоше?! Примери су нам свуда, а све креће од родитеља, родитељи су криви за све, има и онога што сам причао и што смо причали, како променити свет? Морамо кренути од себе, ако ми нашу децу учимо правим вредностима, неће бити скотова, али данас није тако, схватио сам до недавно да мала група људи цени праве ствари, опет понављам примери су свуда, погледајте само колико фолк ''диве'' имају фанова на Фејсбуку сви ти људи су са Балкана, тако да тешко могу уследити промене, ако се настави овим путем, јер мало је паметних, а пуно је будала... као што рекох ево ти реклама... ово је за твоје добро, надам се да ћеш касније угасити тај профил и спасити нас све, и избрисати своје слике у коме промовишеш дупе и сисе... а на то сам јако алергичан на такве девојке, што су на сликама надркане а на статусима културне. Поздрав за све синдикалце!

БС очеви!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Koji brutality od smrti.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

.Obožavam Srbiju naravno ali i Norwešku,Šwedsku, Argentinu i Australiju.Norwešku iz razloga mentaliteta sa kojim se poistovećujem

Јбт. [roflmao]

.Da ti još više olakšam, usporediću se sa nekim javnim ličnostima.Recimo da sam nekakva kombinacija:Ivone Pantelić(RTS, plava spikerka na vestima, ona mi je najbliža po karakteru)-skoro sve osim sanjalačkog duha koga ona nema i visoke odgovornosti prema životu, koju nemam ja a koja jenjoj REKAO BIH jako bitna.Jelene Žeželj(bivše učesnice VB2007 na B92)-umiljatost i još po nešto.Danice Maximović(glumica) ili Anabele Basalo-sanjalački duh.

[roflmao]

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...