Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

al' ste napravili diskusiju čoveče :)) mislim da je ok da ova zna makar neke osnove, kao zbog čega to pomaže tj. šta je tu kvaka, ali ništa dalje od toga.

Lep dan danas, samo da ne padne kiša pre uveče, kada su je i najavili.

Link to comment
Share on other sites

au sunce ti zar toga jos toliko ima,koji je to kraj grada?

nije bg

fazon je sto ja znam ko je ukrao, policija zna ko je ukrao, svi znaju ko je ukrao ali mu mozemo svi popusiti zajedno... nema dokaza, a i da ih nadju pare su odavno prokockane na ruletu... mali se vucara po popravnim domovima i sada moli boga da ga neko iznapucava da bi mogao da ga tuzi jer ga zastupa neka mentolcina koji je tu namirisao pare (posto ga biju 2x nedeljno zbog kradja)

dobro jutro Srbijo na kurac te nabijem

fml

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja sam nesto tako radio u HTML-u :)

Odvalio se od spavanja, lagano se napijem se od dva piva (treceg i cetvrtog)

Dan super, vec vidim neki basket u najavi predvece ako ne bude kisa.

Btw, koliko je kesa neko pristojno vadjenje umnjaka koji jos nije izrastao, a pravi je pain in the mouth?

Link to comment
Share on other sites

ja ništa nisam skapirao ovaj dvinijev sajt.

tamo gde pomeris misa se pojavi kaziprst :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja sam nesto tako radio u HTML-u :)

Odvalio se od spavanja, lagano se napijem se od dva piva (treceg i cetvrtog)

Dan super, vec vidim neki basket u najavi predvece ako ne bude kisa.

Btw, koliko je kesa neko pristojno vadjenje umnjaka koji jos nije izrastao, a pravi je pain in the mouth?

ako nije izrastao, onda je oko 7-8k jer mora hirurski (ne mogu da ga uhvate kljestima), ako mogu da ga uhvate onda je 2-3k.. u ns

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ako nema mesta izvadi ga da ti ne bi sabio ostale zube

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da sam jedini čovek koji po pravilu u junu pada u tešku depresiju. Velike vrućine, udaljenost od ljudi sa kojima bi hteo da budem, svakodnevno štrebanje bez nekog efekta (jer jun nikada nije bio moj rok) i loše spavanje dovedu me do teške depresije po pravilu. icon_smile_sad.gif

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ti shtrebash? rofl, nikad ne bih rek'o :)

Pa krenuo sam sad kao, red je. Kako bi dogurao do četvrte godine da nisam učio, ovde kod mene bar mora da se uči, jer ima boga oca da se čita i čita i čita... :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...