Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne bre, oni izaberu kada je za dz

to im bude kao fazon reklama

Carlo Zagorac

vazi druze javi mi samo da li je to subota, moze da bude i sledeca nedelja nije frka [:)] пре 3 ч.

reci mi koja su imena u pitanju i na kom delu tela si mislio da sklopimo neki dizajn i da li zelis jos jednu uz ovu?

Rekao bi on meni da je po njegovom izboru ali ovo je neka promocija pa je fazon biraj sam :)

CES DA ISTETOVIRASH VATROGASNO CREVO A BRATORI

Bratori,ja bih i crevo i SLEM u paketu :)

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Svako ima svoj ukus..a o ukusima ne treba raspravljati :)

leisure prestani da trolujes mukicu

Ja bih te zamolio ako mozes samo da prestanes sa tim "mukica" jer nisam ..ako nije problem eto :)

@Vlada..Bice do kraja godine jedan tribal sigurno..Postavicu fotke cim uradim prvu tet :)

Link to comment
Share on other sites

nemojte da trolujete čoveka, bavi se izrazito plemenitim zanimanjem i zaslužuje poštovanje a ne jeftin prezir. ozbiljan sam.

astora, drži se rura, pohvataj malo fazone i stavove i bićeš najkul vatrogasac u srbiji.

i da, "samo bog može da mi sudi" jeste malo glupa tetovaža, razmisli ti o tome još malo. imena dragih ljudi su ok al nemoj samo kineskim slovima ili nekom "miroslavljevo jevanđelje" ćirilicom.

Link to comment
Share on other sites

icon_smile_big.gif

http://www.njuz.net/covek-priznao-da-ga-je-blam-sto-je-istetovirao-tribal/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nemojte da trolujete čoveka, bavi se izrazito plemenitim zanimanjem i zaslužuje poštovanje a ne jeftin prezir. ozbiljan sam.

astora, drži se rura, pohvataj malo fazone i stavove i bićeš najkul vatrogasac u srbiji.

i da, "samo bog može da mi sudi" jeste malo glupa tetovaža, razmisli ti o tome još malo. imena dragih ljudi su ok al nemoj samo kineskim slovima ili nekom "miroslavljevo jevanđelje" ćirilicom.

http://imageshack.us/photo/my-images/191/tettet.jpg/ Ovo je taj tribal o kojem sam pricao i meni je i vise nego dobar..A razlog ove prve (only god can judge me) je iskljucivo zbog samog rada i neke estetike i stvarno nista drugo ..Hvala na podrsci jer puno znaci :)

@Vlada..pa batice skoro pa 70 % narodne mase bira tribale,ja sam hteo nesto drugo ali imam jos vremena da razmislim i odlucim :)

Link to comment
Share on other sites

jbt, prvi post se odnosio na tvoje 'besplatna tetovaza po mom izboru', pa da li moze drugacije ffs :)

Sta ima lose u tome? Tebi je izgleda jako dosadno pa moras da trolujes bez ikakve potrebe :) :)

@Vlada,Imam jos vremena da razmislim i odlucim :)

Link to comment
Share on other sites

Svako ima svoj ukus..a o ukusima ne treba raspravljati :)

Ja bih te zamolio ako mozes samo da prestanes sa tim "mukica" jer nisam ..ako nije problem eto :)

@Vlada..Bice do kraja godine jedan tribal sigurno..Postavicu fotke cim uradim prvu tet :)

jebem mu sunce matori, taman kad pomislim da preteruju stomte ovako trpaju okacis jebeni only god can judge me. mislim covece.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebem mu sunce matori, taman kad pomislim da preteruju stomte ovako trpaju okacis jebeni only god can judge me. mislim covece.

I opet kazem,uopste me ne interesuje sta drugi rade..Imam dovoljno opterecenja na poslu i kuci i jos treba ovde da se opterecujem nekim meni totalno nebitnim stvarima..Hteo sam samo da podelim ono sto je mene iskreno obradovalo ali vidim da neki ljudi prosto jedva cekaju da nekog uhvate da cimaju..Kako sam poceo ovde da pisem isto tako mogu i prestati jer mi deluje kao da bih trebao da se klonim ovog dela foruma !!

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

ok, nemoj only god tetovazu eto savet. ti uradi kako oces.

ja dva lika sto sam sa tim video na adi su bili bas onako mandrili

inace, grammar nazi, ne mozes reci "kao da bih trebao" vec "kao da bi trebalo" :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I opet kazem,uopste me ne interesuje sta drugi rade..Imam dovoljno opterecenja na poslu i kuci i jos treba ovde da se opterecujem nekim meni totalno nebitnim stvarima..Hteo sam samo da podelim ono sto je mene iskreno obradovalo ali vidim da neki ljudi prosto jedva cekaju da nekog uhvate da cimaju..Kako sam poceo ovde da pisem isto tako mogu i prestati jer mi deluje kao da bih trebao da se klonim ovog dela foruma !!

Care Astora !

Na tvom mestu bih izabrao nesto iz tvog profesionalnog vatrogasnog okruzenja, to moze samo kul da bude. Ovo "only god can judge me" vise deluje ko fejsbuk/tviter status nego kao nesto sto bih stavio na kozu. NHF

i respect za profesiju (moju nesudjenu, HEEEEEEE .... :( )

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Care Astora !

Na tvom mestu bih izabrao nesto iz tvog profesionalnog vatrogasnog okruzenja, to moze samo kul da bude. Ovo "only god can judge me" vise deluje ko fejsbuk/tviter status nego kao nesto sto bih stavio na kozu. NHF

i respect za profesiju (moju nesudjenu, HEEEEEEE .... :( )

Nije nikad kasno brate moj,ako zelis time da se bavis i ako ti nije truba da ucis za ispite onda kreni :) Hvala hehe :)

@bogs odlicna tetovaza ali verujte mi da jedva cekas kraj sluzbe da dodjes kuci i da zaboravis neke stvari koje su se desavale na poslu..i brate stvarno je dobra bez zezanja :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...