Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

daki, šta smo rekli za trolovanje?

leško, normalno je da ćeš posle nedelju dana pauze plivati jače, ako si pre toga bio redovan. taman si se dobro odmorio, a nisi još stigao da sjebeš formu.

Link to comment
Share on other sites

Pa po komentarima možeš zaključiti da se danas desilo.

edit : uleteo rebel

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

UPRAVO SMO NAPRAVILI PRIDE U CENTRU BEOGRADA!

BRAVO ZA NAS!

Žene u crnom, Labris, Kvirija i Beograd Prajd

VVWoD.jpg

gledao sam reportazu na B92 i davali su izjave neki od ucesnika... koje su to glave jebote (in b4 koje?), ne moze me niko ubediti da su to normalni ljudi

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ako ovo znaci da vise nece smarati,onda me happy panda

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Važi da neće, ima da "zatvore Beograd na nedelju dana zbog Pride festa" krajem oktobra.

o mon dieu :fp:

E PA NABIJEM IH NA KURAC ONDA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

'ladno su zatvorili stazu i setaliste kod Usca, zbog festivala, a sa druge strane ulica zatvorena duz mesta odrzavanja

(isao bajs da vozim naravno)

Posts: 404

404

404

404.jpg

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

@ ovaj prajd ponosa

- Meni je ustvari do jaja sto je sad ocigledno jasno da ljude boli kurac za tako neke stvari, i da nasilje postoji samo kada je organizovano i planski itd.... znaci homosi su se prosetali gradom, i normalan narod koji se zatekao na ulici/ulicama nije ustao s bojnim poklichima da ih kamenuje i bichuje zato sto su bolesnici, izrodi i nesrbi. Politicari su zaokupljeni svojim dupetima, organizuju se ko ce da krade i kako i koliko, drhte im noge da li ce se naci u novoj vladi itd... i boli ih kurac za neki tamo gejprajd. I odjednom... kako nema politicara... tako ni nasilja, lol.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, to bi tako bilo, da nije trolovanja od strane i jednih i drugih...ovi mame, a ovima drugima samo povod treba.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

to je zato što tim raznim gej organizacijama trebaju incidenti da opravdaju još veći budžet za narednu godinu. na stranu što to neki ovde pričaju kad god se spomene gej parada, čak je i neki razočarani/rezignirani bivši pripadnik gej lobija to napisao na nekom blogu, al naravno nijedan medij nije preneo.

Link to comment
Share on other sites

to je zato što tim raznim gej organizacijama trebaju incidenti da opravdaju još veći budžet za narednu godinu. na stranu što to neki ovde pričaju kad god se spomene gej parada, čak je i neki razočarani/rezignirani bivši pripadnik gej lobija to napisao na nekom blogu, al naravno nijedan medij nije preneo.

Incidenti su najbolji nacin privlacenja paznje...

svima je potreban incident, pa ga zato i izazivaju.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kreki vozi bajs a na volanu namesten lap top i ukljucen google map..(to da se ne zagubi ne daj boze negde)

JEBI

JE BI :)

ti mora da si onaj neduhoviti lik u drustvu koji konstantno baca ocajne fore misleci da su do jaja :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

na ivici sam poslednjih dana da kupim motor ne mogu da si izbacim to iz glave.

po ceo dan zamisljam kako vozim Ovo ili ovo

ah ta kriza srednjeg doba, grozno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...