Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

e da se vratimo topiku, svrnem do be burgera da vidim kako je, i dok cekam primetim nekog momcinu iza kako pravi slaatice i nsta vec. i kako znam da je sa rura, rekoh moram se javiti da nastavimo sa drugarstvom, ali mozak stade. i znam da je nesto vezan sa kjootom tj da ima snimak kad zeza kjoota , i znam da nije unkind, ali da je igrao sa njim, i sve znam i znam da je igrao sa hyberom, i kurac ne mogu da se setim. A stramota me bilo da vicem EJ rurovac, posebno jer je iza mene moja lekarka kod koje sam isao za alergije i pre par godina mi je blago sugerisala da su mozda na nervnoj bazi.

evo sad da kazem CAO BIZO!

inace be burger je ok ko voli mek, isti ukus, oblik, sve, a amlo je jeftinije

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kopija meka, rekoh

evo sad mi i dalje sve tesko u stomaku (jeo sam oko 3) a pojo sam ekvivalent big meku i onion rings ( koji su pre pre pre jaki, ali ja sam kljakav pa nisam merodavan)

sve u svemu nisam nesto impresioniran.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sve nesto mislim da probam, al prosto me strah kad prodjem tamo, zapravo uglavnom sam pjan pa idem na proverene varijante pored:)

Da ne bude da ne postujem duh topika, video sam dunju pre neki dan:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...