Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

IDEMO BRACO NEMA STAJANJA

DO KONACNE POBEDE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Svratio do onog novog Poncha (pored Kalda u Bulevaru Zorana Djindjica), covece, koliko glupa stvar da ga urede kao fensi fensi kafic, kada ostane brlog papira, salveta i priloga na masnim stolovima. Da ne pricam o tome kako ce biti vikendom u nocnim satima kada se ljudi vracaju pijani da jedu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ja koliko sam video imaju lika koji samo ide za ljudima i sklanja djubre sa stolova i prebrisuje ih...ne znam koliko ce taj baja biti funkcionalan kad je veca guzva

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Meku skupljao svoj brlog za sobom posle jela poslednjih dvajes godina, i tipa prošle godine odem s nekim društvom u Mek sa kojima nisam išao ranije, i oni se zgroze, u fazonu " :o što to radiš, nije to naš posao"

SAMO U SRBIJI

Link to comment
Share on other sites

Nikada mi nije bila jasna logika Mc-a.

BigMac 230, pomfrit 120, salata 130-220,desert 100-150. Nek je i MCLunch ili takav neki combo pa je opet 400din.

Odeš u bilo koji restoran i za 450-500 jedes za stolom, u miru, posluzen, bez da cekas u redu, jedes sa plastičnog poslužavnika, slušaš "latest" MTV HOT! isl ..

Mozda se nešto promenilo otkada sam napustio BG, ali prvo mi na pamet pada Zapata, Burito od 500din (a pola porcije je meni bilo dovoljno) i desert po izboru iz ponude dana.Imali su i onaj hamburger od 350din.Jebite se sad :)

Link to comment
Share on other sites

meni jedina korisna stvar kod meka je što ima drive in pa kada sam predveče u žurbi (što je u zadnje vreme sve češće [V]) mogu za 3 min da rešim pitanje preživljavanja

a oni kilometarski redovi ispred meka u ušću su mi neobjašnjivi. Verovatno je razlog što ljudi ne znaju za bolje (često se susrećem sa "a šta drugo da jedem na novom beogradu" na žalost) ili ih jednostavno mrzi da malo uključe mozak i razmisle gde još mogu da jedu

Link to comment
Share on other sites

Nikada mi nije bila jasna logika Mc-a.

BigMac 230, pomfrit 120, salata 130-220,desert 100-150. Nek je i MCLunch ili takav neki combo pa je opet 400din.

Odeš u bilo koji restoran i za 450-500 jedes za stolom, u miru, posluzen, bez da cekas u redu, jedes sa plastičnog poslužavnika, slušaš "latest" MTV HOT! isl ..

Mozda se nešto promenilo otkada sam napustio BG, ali prvo mi na pamet pada Zapata, Burito od 500din (a pola porcije je meni bilo dovoljno) i desert po izboru iz ponude dana.Imali su i onaj hamburger od 350din.Jebite se sad :)

to mozhda u subotici, u beogradu je 600+din glavno jelo u "restoranu" iliti kafani :) dakle bez pica, salate, hleba, dezerta :)

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije, jos ako cekas dugo u redu. Nigde u svetu nisam video da se u meku cisti za sobom osim kod nas. Cistio sam i ja kod nas dok nisam proso par zemalja.

Nigga please, daj nabroj te zemlje u kojima si to video, posto ja nigdw nisam.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

al nije ovde mek nikad služio da se najedeš za male pare, za to su oduvek služile pekare i pljeskare. valjda mek privlači ljude tim specifičnim ukusom, ili što rokaju šećer u sve živo pa se deca navuku, boga pitaj :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...