Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Probali smo da duvamo N2O i ništa ne radi. Eventualno ako usisaš ceo balon sam, onda ti kao bude do jaja na nekih 30 sekundi i prestaje svako dejstvo.

Bolje da sam ga u auto potrošio

ako mislis na ono cime se balon puni, fora je da udahnes gas, i pricas uz minimalni izdisaj. cim izdahnes vazduh iz pluca, glas se vraca na staro.

a fora je vrhunska

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Juče po Knezu i okolini se šetkao neki beli zec u sred bela dana, mnogo mi zanimljivo bilo, pratio sam ga jedno vreme i onda mi pobeže negde :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Da sam ga sam video, zabrinuo bi se icon_smile_big.gif , ali je bio atrakcija za ceo knez, svi su se okretali, gledali ga i smejali se, čak je ušao i u radnju jednu, pa tu bila jurnjava. Posle je izašo i brzo odskakutao negde u pravcu hotela palas, i tad mi je umako :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Da sam ga sam video, zabrinuo bi se icon_smile_big.gif , ali je bio atrakcija za ceo knez, svi su se okretali, gledali ga i smejali se, čak je ušao i u radnju jednu, pa tu bila jurnjava. Posle je izašo i brzo odskakutao negde u pravcu hotela palas, i tad mi je umako :)

WHITE RABBIT !!!

WHITE RABBIT !!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa valjda je helijum u tim balonima, ne n20 :D

Valjda se n20 koristi kao anestezija ili tako nešto slično... :D

Da helijum je u balonima, a ovo se koristi za uspavljivanje životinja kod veterinara, i koristi se u kolima da malo bolje idu :tf:

Link to comment
Share on other sites

njoke

+

dinstano pilece belo mleveno + kari + biber

+

sos od pecuraka

+

tikves sardone

=

win

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pff kakvi ste

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol rofl lmao

nemoj da te drkaju dušmani, dvini, dobar has valja podeliti, makar i ovako.

ja sam se juče ubio od njoki sa gorgonzolom. jedino što mi je pokvarilo uživanje je to što sam sve vreme mislio na vudua.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...