Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Čitam sad u ''24 sata'' da je čuvena kafana-restoran ''Ruski car'' prestala da postoji i da će na njenom mestu da se otvori nekakva picerija iz lanca picerija ''Vapijano''. Sramota za Beograd i poraz tradicije i istorije od strane kapitala i globalizma.

Uzasno, popizdecu, ali stvarno

Ne mogu da opisem gadjenje ka mestima gde kelneri idu sa roze=crne prugie prečagom, PDA uredajem i drže ruke iza leđa.

Oću bre pijanog čika svetu koji soli kafu, slađu koja nam ne da da menjamo sto, jer sta je to malo unca u sred jula, i slično. Oću bre dušu, umrite jebeni govnari što pijete jeftino bedno vino od 10 e čaša iz visokih stupastih stolica

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sve se slažem, ali Ruski car je upravo kao što si ga opisao već jedno 3-4 godine. Osim ako nije hejt na trenutak prodaje ruskog cara MPC-u :)

I meni je krivo što je sad većina mesta takva kao što si opisao, zaista se sad retko gde više može sesti u centru a da ima taj šmek.

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio na doručku u Ruskom Caru pre 2 god sa nekim ortakom, sećam se da je to koštalo oko 350 din, a da sam dobio neku dojaja kajganu sa vrganjima, kafu/čaj, salatu i mafin posle i baš sam skoro pričao sa tim drugarom da idemo opet.

A Vapiano je go kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nekako sam do 6 jutros zaglavio po gradu, prvo u korčaginu, tamo kao da sam u Jagodini, 4 stola puna Jagodinaca , odlična zajebancija bila. Posle nas ženski deo vodakao po nekim klubovima, zamalo da se pobijem sa nekim nadrkanim klincem jer mi je smarao ortaknju, realno bi dobio batine, al sve dobro prošlo :D Na kraju smo zaglavili u nekakvu rupčagu u prizrenskoj, ne znam ni ko je iskopao ono mesto. Ujutru ljudi idu na posao, a ja sa limenkom nikšićkog čekam 28cu icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

samo još da ulete H&M i Starbucks negde u Knez Mihajlovoj i imamo centar kakav se samo poželeti može.

neko mi je skoro pričao da je Starbucks d.o.o. već regovan u APR-u i da se na tu firmu vode ovi Chimney Cake kojih ima po gradu, što znači, samo što nije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

he said my story was cool, and then...

::::::::::::::))))))))

Tnx bro! coolface-1.png

E da! Čini mi se da sam video nekog u SSI maji kod vuka, al daleko mnogo bio pa mu se tradicionalno nisam javio :D I ja sam bio u rur majici, žuta rur zupčanik.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

neko mi je skoro pričao da je Starbucks d.o.o. već regovan u APR-u i da se na tu firmu vode ovi Chimney Cake kojih ima po gradu, što znači, samo što nije

http://pretraga2.apr.gov.rs/EnterprisePublicSearch/Details/EnterpriseLegalTrustees/2442741?code=7F23B090A1106585BA39C6B26E5E077402EF3086

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...