Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa šta ga znam, možda mi je govno zato što još nisam našao kafu koja mi se sviđa tamo. ne mislim na napitke sa sto kuraca unutra, nego baš kafa, probao sam 3-4 vrste i nijedna mi nije valjala. kod nas greenet i coffee dream imaju bolju kafu.

a h&m je kineski tržni centar za likove kojima je bedak da idu u kineski tržni centar. i za hipstere. :D

Link to comment
Share on other sites

ništa od toga nije kafa

pio sam jednom i neku moku, bio sa sestrom koja ume da izgovori onu rečenicu od 20 reči kojom se naručuje, i ono je stvarno bilo dobro. al košta i ima kalorija kao pljeskavica :)

Link to comment
Share on other sites

vapiano ima skrozdobru klopu (d drvkje i kamenje na mene!) i prave odličan aperol, ali su em skupi, em jebeno ne želim da ih vidim u pešačkoj zoni/centru. neka idu u šoping molove, u biznis zgrade i ostala govna. ja u centru želim kafane i lokale koji su beograd/srbija

hejt zato i na skadarlijsku pivnicu koja košta više od vapiana, cevape koji smrde na plin inaravno cuvenu laz da aparat za kartice ne radi, mora kes

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Испијам макијато кад пришла ми једна кречара начи наш који фуј реко срце ај мало сунчање Копакабана самба деђанеиро фазон а Модесто кома.

makijato, pantelino pice!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...