Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel bilo prikrivenog politicki-promidzbenog programa od strane panonske mornarice?

nije, slučajno su zakazali besplatan koncert na glavnom trgu veče pred izbore :D

Link to comment
Share on other sites

to

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nije, slučajno su zakazali besplatan koncert na glavnom trgu veče pred izbore :D

Pa zanima me kako je to izveo, da ga razume prosecan covek, a da ne pisu novine o tome :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Pa zanima me kako je to izveo, da ga razume prosecan covek, a da ne pisu novine o tome :)

Poslednju pesmu kad je pevao "Odlazi cirkus", u momentu kad idu reci "il' sve te maske kriju bol i neki sasvim drugi lik", tu je rekao nesto u fazonu "ne smem da kazem zbog predizborne tisine". To je sve.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poslednju pesmu kad je pevao "Odlazi cirkus", u momentu kad idu reci "il' sve te maske kriju bol i neki sasvim drugi lik", tu je rekao nesto u fazonu "ne smem da kazem zbog predizborne tisine". To je sve.

ok, ovo bash nije istina, rekao je na kraju i ne dajte se barabama...

ja sam se naravno sasvim slucajno zatekao tamo:P:)

takodje hejt za duplu putarinu kao i za novo iskljucenje za novi sad bez ikakvih oznaka... pushi ga mrko...

i tako;)

rece mi ortakinja da su u sredu laibach, stuke i zemlja gruva na istoj lokaciji...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

rece mi ortakinja da su u sredu laibach, stuke i zemlja gruva na istoj lokaciji...

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Zemlja-gruva-Letu-stuke-i-Laibach-na-Ritmu-Evrope.html

Meni sinoc bilo super bash, nishta politichki nije rekao, pevao je oko 3.5h. Inache, ranije je valjda pravio koncerte svake prve majske subote pa se to zadesilo da bude bash na predizbornu tishinu sad.

Ja cu ici i u sredu opet, mnogo mi je gotivan NS, i da, pun grad prelepih devojaka. Mozda ja u Bgu izlazim na pogreshna mesta, al' sinoc sam tamo zevao k'o tele.

.

Link to comment
Share on other sites

Poslednju pesmu kad je pevao "Odlazi cirkus", u momentu kad idu reci "il' sve te maske kriju bol i neki sasvim drugi lik", tu je rekao nesto u fazonu "ne smem da kazem zbog predizborne tisine". To je sve.

Sto lazes?

4086203_700b.jpg

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ok, ovo bash nije istina, rekao je na kraju i ne dajte se barabama...

ja sam se naravno sasvim slucajno zatekao tamo:P:)

takodje hejt za duplu putarinu kao i za novo iskljucenje za novi sad bez ikakvih oznaka... pushi ga mrko...

i tako;)

On je izgovorio "pushi ga mrko"?

Inache, ranije je valjda pravio koncerte svake prve majske subote pa se to zadesilo da bude bash na predizbornu tishinu sad.

Ja cu ici i u sredu opet, mnogo mi je gotivan NS, i da, pun grad prelepih devojaka. Mozda ja u Bgu izlazim na pogreshna mesta, al' sinoc sam tamo zevao k'o tele.

Prvi pasus, upravo tako.

Drugi pasus, jos veca istina. Neverovatno lepe devojke.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sve smo ih jebali Longli i ja, vratite se u vase prljave selendre. A i Novosadjanke ne vole Turke aka Srbijance!

у моје време су Београђани узимали кад коју и колико су хтели, док су уштројени сланинари само мрзели из прикрајка.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zajebi ti to tvoje vreme. Tada nije bilo Crnogoraca i Bosanaca po Vojvodini, a Vojvodjani su okrugli, debeli i smotani. Sad kad smo mi tu, al Austrougarski odgojeni vise im Turci ne trebaju!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Sve smo ih jebali Longli i ja, vratite se u vase prljave selendre. A i Novosadjanke ne vole Turke aka Srbijance!

hi tould mi maj stori voz kul end kold mi gari :tf:

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Zajebi ti to tvoje vreme. Tada nije bilo Crnogoraca i Bosanaca po Vojvodini, a Vojvodjani su okrugli, debeli i smotani. Sad kad smo mi tu, al Austrougarski odgojeni vise im Turci ne trebaju!

pa to i jeste problem, jebe vas pederski akcenat :tf:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...