Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ispade mi koleno na fudbalu, ali se odmah vratilo. Sreca u nesreci je sto je u pitanju levo koleno, gde su "samo" istegnuti ligamenti, tako da nije nista "ozbiljnije". Kako sve ovo zapravo retardirano zvuci. :D

čudno, ali je meni pomogla pauza od fudbala od nekih 8 meseci, sad peglam i ništa me ne boli. Naravno nuspojava je što sam se "dopunio" ali jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

čudno, ali je meni pomogla pauza od fudbala od nekih 8 meseci, sad peglam i ništa me ne boli. Naravno nuspojava je što sam se "dopunio" ali jebiga

pravio sam ja pauzu, jacao kvadriceps i to, ali na levoj nozi su mi izgleda dosta slabiji ligamenti.

:D U pravu si :D nema razloga za brigu [:D]

pa ono, nema, jer kazem, levo koleno je u pitanju, gde su "samo" problem istegnuti ligamenti i to je to. :D

Vico, pa aaaajde covece stvarno. Posle ovih praznika, jer necu biti tu par dana.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video nemketa, i javio sam mu se! A rukovao sam se i sa koletom!

Nikita pustio bradu...nisam ga prepoznao :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, taman kada sam pomislio da su forumaši počeli da se javljaju jedni drugima, inferno mi je dokazao suprotno.

RUR "thing" CONTINUES TO LIVE!! \o/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

poz svima

udarila me promaja juče, tek sad osećam posledice, cela leva strana glave me otkida :C jel ima neki lek da popijem, barem da ublaži malo?

Drmni analgin, za pola sata si ko nov :)

Bio juce na dorcolu, gledao malo kako treniraju nalbandian i bozoljac, udaraju kao ludi [:D] , al me zato upeklo sunce pa sam otisao vrlo brzo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...