Jump to content

Bajsem na more!


Recommended Posts

Da da, naduvane gume su must-do. Zanimljivo je to da u narodu vlada misljenje da gume na biciklu treba da budu naduvane kao na kolima, oko 2 bara, a na samim gumama pise i obicno je za MTB 4,5-5 Bara a za "tanke" od 7-11.

vidis ja sam stalno duvao na 2.5 bara al sad kad sam pogledao gumu pise 3 - 4

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Овај остаје, нису ми се свиђали други како изгледају када их умањим, али тематски су сви исти, ко зна зна! 

Спу је један од тих! : )

\m/

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

:)

јбте

Управо данас чујем причу о двоје из Суботице који су ишли до Свете Горе (не знам колико беше км) и по Далмацији (1.000 км) на бициклама. Ај пробаћу да потражим више инфоа. Имаш нека питања које би им поставио?

Link to comment
Share on other sites

@vudy niga jew pls

:)

јбте

Управо данас чујем причу о двоје из Суботице који су ишли до Свете Горе (не знам колико беше км) и по Далмацији (1.000 км) на бициклама. Ај пробаћу да потражим више инфоа. Имаш нека питања које би им поставио?

Sigurno bi mi znacila preporuka mesta za prenociti na ruti, ono sto se mozda podudara je deo rute kroz Srbiju - Bg-Smederevo-Jagodina-Paracin-Nis-Pedejane-Bujanovac-Kumanovo ...

Generalno ovako neki savet, nesto sto su propustili u planiranju a ispostavilo se kao veci problem.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Pa ima onaj sajt što je držao onaj sa sezama, možda ivan zna, što piče do crne gore na more bajsevima, nije isto, ali verovatno postoje saveti za globalnu dugačku vožnju do mora, a ove lokalne šeme baš sa grčkom kupi na drugom mestu.

Link to comment
Share on other sites

Joj, ja bih bas volela.

Al pod uslovom da idem sa nekim mojim ortacima s kim bi isla inace na more/gdegod, da imam novca i vremena, da imam bajs, malo vise kondicije, da hoce da stanu kad kukam da ocu da odmorim/idem u wc i slicno, i da znam pristojno da vozim bajs, posto se tripujem da bas i ne znam [:I]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

na domak si cilja :)

mislim da je chabke pricao da zeli ovo da radi vidite sa njim !

samo pazite gad zguta ekser vozi kao zmaj!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto svi tripujete problem "kondicija", nije rekao covek da sutra krece do grcke, kondicija nikome nije urodjena, dosta je tipa mesec dana svaki drugi dan da se predje 20-30 km biciklom i eto, spremni ste tip top :/ a i zuljanje bulje ista stvar, kad se navikne dupe na sediste gotovo je sa zuljanjem... dok ne napravite pauzu tipa 6 meseci, onda jovo nanovo!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto svi tripujete problem "kondicija", nije rekao covek da sutra krece do grcke, kondicija nikome nije urodjena, dosta je tipa mesec dana svaki drugi dan da se predje 20-30 km biciklom i eto, spremni ste tip top :/ a i zuljanje bulje ista stvar, kad se navikne dupe na sediste gotovo je sa zuljanjem... dok ne napravite pauzu tipa 6 meseci, onda jovo nanovo!

wat?

Deder ne luduj dijete. Sa tom kondicijom o kojoj ti pricas bi stigao do novog sada, a i to je pitanje i onda bi nedelju dana posle toga bio raspadnut.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nije ti baš dobro razmišljanje, treba kondiciju da dovedeš na nivo na možeš u toku dana da opušteno pređeš 80-90km i da posle toga nisi ono u fazonu "omg, sve me boli, umirem, aaa..." nego da možeš ujutru da ustaneš i opušteno voziš isto toliko sledećeg dana. A razlika između 20-30km u toku dana i 50-60km je ogromna u pogledu kondicije, više nisam probao pa ne mogu da komentarišem :)

Edit: Utrčao Mohi, moj komentar se odnosi na chegsterov post.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A taj u kolima da radi sta? Da se upuca prateci ih 20km/h i da koci saobracaj?

Mozda neko na motoru mada bi se i on upucao ...

Jedino da pojure neko sponzorstvo posto se za te eko varijante relativno lako nadje pa da sa njima vide da im srede kontakt sa nekom firmom tipa amss koji bi im uskocio ako nesto zvekne ili im mozda doneo nov bajs ako ustreba ili tako nesto.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Vudi winz!

Nema sta, zna se sta se kvari i koje se stvari nose, jedno sto ne moze da se zameni je ako neko bukvalno polomi felnu/ram/viljusku ... itd.

Kakva kola/motori sponzorstvo, ko ce da finansira 5 "ludaka"? Sem ako nekom nije tata direktor NIS-a.

Elem, ako je neko raspolozen da proba neku duzu voznjicu, planira se 28.-29. april BG-Rudnik-BG, i 30. april - 1. Maj BG-Fruska-BG (sa kampovanjem u sumi i rostiljem ujutro OM NOM NOM)

<edit> i eto ko veze ta cetiri dana to je cetiri dana od oko 100km </edit>

Edited by spu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...