Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

E ako su oni tražili onda dobro.

па тражили су и прошле год у фебруару, па неколико пута пре тога, још од 2010. кад је направљен уговор. Но, Београђани су одлучили другачије, тј да им у потпуности одговара БУС плус... као и друге "инвестиције" знамо већ кога.

Link to comment
Share on other sites

Cisto informativno da pitam, interesuje me jel ljudi ne placaju prevoz jer je skup? Ili ne placaju sto do neke relacije mora da uzmete 2x  busa pa da placate 2x karte.

Mislim ono mene bi bilo sramota da dodjem iz Smedereva u BG i da platim prevoz koji ce da me vozi od zeleznicke stanice do Airport City.

 

Sramota bi me bilo jer svaki dan u Smederevu placam kartu 70 din od Centra do Plavinca koji ima 4-5 kilometra, jer ne bi peske da idem po suncu.

 

Sad me interesuje jel ne placate kartu jer ne zelite da je platite, ili sto vam se ne svidja kakav je sistem Bus Plusa? Skupo vam je, ili imate neke posebne zahteve pa bi ste onda placali Bus Plus? Ili uopste ne zelite da placate gradski prevoz ?

 

Ja stvarno ne razumem problem Bus Plusa, ako moze neko da mi objasni? Smaknite nemastinu etc, ja da nemam iso bi peske do plavinca.

 

Da li bi ste placali kartu 70 din, kad bi se uvelo sat vremena da vam vazi to kucanje, i da su autobusi novi?

 

Meni po defaultu od plate odvojeno 2k din mesecno za drndanje busom... (Kupujem mesecnu)

  • Downvote (-1) 7
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Брате, после педес страна рантовања, ти не мош да искристалишеш трип са бусплусом, е јебига:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam npr krizirao u francuskoj 3 dana, nisam hteo da dam 10 evra za net :D

Imao sam 4 sata free interneta za 3 dana samo :D

 

2 evra bus karta gradska inace u Versailles, isao sam peske :)

gde si isao peske?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...