Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Treba nam ta slika gore u animiranom GIF formatu icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pekar znalac, još kad sam prvi put video tu sliku pre mnogo godina pretpostavljao sam da nema šanse da pronađem ime dotične gospođice.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

My brain hurts...

Šta je cipela, trenutak vraćanja?

I zar nije "realni" svet samo još jedan sloj snova? :tf:

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koje mi je sranje ovo za internet? Nekom je zasta bolje da potrosi ceo dan u biblioteci da bi nasao odgovor na neko pitanje ili da ide u videoklub ne bi li pregledao sve filmove ne bi li se setio imena neke glumice. Lol koji tardovi.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...