Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Konačno sad sobi u domu dodao onaj ključni deo - vratilo

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Djecace, petljas se sa silama vecim od tebe :tf:

Sretoh Ivketa u prodavnici...okruzen zenama i autoritetom velikodostojnika rura :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Gledam ja tako vesti (naslove) na početnoj strani b92, i vidim naslov. - Diablo 3 izlazi 15. maja , koliko je to postalo mejnstrim kad na sajtu ovakvog tipa u Srbiji oni pišu o tome.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je za utehu, sve ćeš teže to podnositi kako vreme bude prolazilo!

Ovo zvuči kao da ti imaš više radnog iskustva od mene, a to nije tačno! mojne ti mene da lajkoučuješ, jer moja profesija je internet [8D]

i gg za sinija sina mog četvrtog!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...