Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

13 jebenih radnji sam obisao da bih nasao onaj casopis "Borbeni Avioni". Bukvalno nigde ga nema. Jos su mi u nekim radnjama rekli da je prodato jos odavno. Ne znam da li ce da izbace novi tiraz prvog broja, zato sto je ocigledno veliko interesovanje, mada sumnjam posto uskoro treba da izadje drugi... Sad mi skoro i ne vredi da skupljam kada sam propustio broj..

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Или сачекај пар месеци до годину дана и купи га код уличних продаваца/на Лимунду/у оним радњама за старе бројеве часописа. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gotovo, zgotivio sam se sam nekim ljudima ovde po domu, preko dana se igra pes/war, uveče se roka jer uvek neko izbaci radzu iz svog kraja, znači ni jedan ispit neću da dam ove godine :D

13 jebenih radnji sam obisao da bih nasao onaj casopis "Borbeni Avioni". Bukvalno nigde ga nema. Jos su mi u nekim radnjama rekli da je prodato jos odavno. Ne znam da li ce da izbace novi tiraz prvog broja, zato sto je ocigledno veliko interesovanje, mada sumnjam posto uskoro treba da izadje drugi... Sad mi skoro i ne vredi da skupljam kada sam propustio broj..

Probaj po nekim dobro snadevenim, ali zabačenim trafikama, ja sam moj primerak kupio na trfici kod okretnice 28ce.

Или сачекај пар месеци до годину дана и купи га код уличних продаваца/на Лимунду/у оним радњама за старе бројеве часописа.

Neki lik na limundu već ~7 dana prodaje svoj primerak aviona iz prvog broja za ''samo'' 500 dinara i daje ''poklon'' časopis sa infromacijama o avionu [roflmao], a da stvar dobije još smešniji karaktrer, neki ljudi zapravo licitiraju na toj ponudi :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Videh danas jednog lika u parku dole u Nemanjinoj, isti Savke :)

A što se 'ladnoće tiče, zapravo je sad i ok, nije toliko hladno i podnošljivo je, tako da ja ne kukam. Iščekujem tu drugu polovinu marta za bolje vreme i onda vrh! :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio ja Laki, nisam se mrdao iz Rifata danas :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...