Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sad bio u Cro, a nisam ništa jebo, koji sa kurac pa bio tamo onda :D Inače, Riječanke su mama mia

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bio na operaciji, izvadio 2 umnjaka..... dobro mi nije. !

joj cuti, ne znam dal su ti vec izrasli. Ako jesu, onda kapiram da nije toooliko ozbiljno, meni su pre 2 nedelje izvadili 2 s jedne strane koja nisu izrasla, i evo, kroz par dana i druga 2. Kakvi su to bolovi majko moja, prvo to mesto boli, pa onda prelazi pritisak na nos i na glavu...tad sam lego u 8 a zaspao u 4..

Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam da će neko da uleti sa "jebe se za pare" fixxom, sons I'm dissapoint

Sad sam hteo, ali bile bi onda aca pulen fore, a i videh da si ti uleteo!

typo

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

joj cuti, ne znam dal su ti vec izrasli. Ako jesu, onda kapiram da nije toooliko ozbiljno, meni su pre 2 nedelje izvadili 2 s jedne strane koja nisu izrasla, i evo, kroz par dana i druga 2. Kakvi su to bolovi majko moja, prvo to mesto boli, pa onda prelazi pritisak na nos i na glavu...tad sam lego u 8 a zaspao u 4..

gornji je izrasto , ali je pokvaren bio... a donji je u mesu bio jos i to onako hozirontalno lajk a bos.... mislim da me zhestoko spucala onom anestezijom, i dalje sam utrnuo.. mozda je ostetila zivac, lol. Vadio sam zube od 5 ! , pa me spucala anestezijom pre vadjenja, i u toku vadjenja da refreshuje... barem me ne boli nista trenutno. A i tokom vadjenja me nije bolelo uopste osim to kad je morala da refresuje, i to smao na sekund.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ma da, anestezija je cale, ja nista nisam osetio kad su mi vadili, a ono zamisljam kako mi deru mesu i vade zub sa kljestima :)) mene kad je prosla anestezija poceli su ti carski bolovi i sve ono sto sam pricao...jebiga, sta da se radi...i posle su mi dali da pijem amoksicilin, protiv infekcije i drugi neki lekic sto sam pio 12 (dvanaest) tableta na 6 sati :)

Edited by Inferno_O
Link to comment
Share on other sites

ljudi, jel vreme da se vadi bajs iz garaze?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i hladan izgleda, nece temp preko 10 u narednih nedelju dana

http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-novi-sad/eta/1/1932552/0/6h

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

vidi namcora

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...