Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

odvratan je u pizdu materinu, videcu kad ga istangliraju jadna uplasena nezasticena deca. jebote mene je srpkinja toliko mustrala, da sam znao padeze u stadijumu najgoreg pijanstva, i hvala joj do neba zbog toga. retardirani majmun

jebotte nevera, blokirao mi komentar i mene, evo viktor je video, nikakav vulgaran hejt vec mu opisem zasto je glup

ISTOCE ZNAM DA VIRIS OVDE, PUSI BRE KURAC STETOCINO JEDNA

T2jbE.png

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebote koliki je zapravo istok retard kad jedan najcarski pozitivac i komicni genije igor pertu amor fatso kralj dodje u taj stadijum da mu kaze da pusi kurac

attention whore: level istok

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

taman hteo da pitam šta je to napravio sa sto evra, pošto je pisalo "poz, morao sam da izbrišem". Ustvari napisao je ovo:

Fotku sa 100 evra obrisao da ne bi neko zloupotrebio i prijavio me Fejsbuku za "organizovanje igara na sreću", što nije dozvoljeno :)

Mala provokacija čiji je jedini cilj bio da ukaže da niko od nas nije 100% "gramatički ispravan", i da deci iz bilo kog predmeta treba priznavati odgovore na pitanja koja nemaju veze sa pravopisom. Jer, svakom se desi da pogreši, a pogotovo detetu koje je preplašeno i istremirano da li će tačno da odgovori na pitanje.

To što sam napravio "Digitalni pravopis" ne znači da se zalažem za zloupotrebu pravopisa i nalaženje sitnica koja svako od nas ima. Naprotiv, to je oduvek bio i ostao najprimitivniji način da diskredituješ sagovornika. Nikada ne bih javno nekom rekao da je pogrešio u kucanju, jer smatram da je to komunikacija nižih bića koja ubija svaki smisao razgovora. Ako jednu stvar na svetu ne podnosim, onda su to takvi dokoni prenaglašeni jezički čistunci, i jedino otud motivacija da se bavim ovom temom.

Time je samo napravio hajp međ poltromajmunima i provukao da je napisao tekst digitalni pravopis. I sad onaj tekst o digitalnom pravopisu, userem mu se u njega (standardno istokovanje, tekst preveden ili pokraden od nekog i negde) će dobiti na čitanosti i ostalo. Čovek je vrhunski pokvaren. Vrhunski.

Evo još, iznervirao sam se :)

34o3bz9.jpg

Jebem mu mater

5z3wut.jpg

seti se poneko da uključi mozak

2evewqr.jpg

I na kraju, ipak

vesv3s.jpg

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

haha kako je fejlovao sa iq-om :D :D :D

ideju za tekst o pravopisu je ukrao od oatmeal-a (a od koga bi drugog istok krao).

kad već spomenuh the oatmeal, on je pre jedno godinu dana iznapušavao na svom blogu neki sajt poput 9gag-a što mu istokuje stripove, i ovi su ga tužili zbog klevete. evo šta se desilo.

Link to comment
Share on other sites

Teoretski je moguce da mu je mensa izmerila IQ 160, al za to je morao da se iscima sa dodatnim testiranjima za koja bi verovatno morao da ide i negde preko. Sve jedno mi se gade ljudi koji idu okolo i hvale se svojim IQ-om.

Igor car.

Vićo smorio si stranicu.

Менса мери до 156 обичним тестом, а ваљда се једном годишње организује тзв. Икс-тест, који мери од 156 до 210 ваљда.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pritom ja jos uvek nisam upoznao "inteligentnog" clana "menze".

Navodnici su tu jer ima vise vrsta inteligencije i zato sto sam zaista mislio na clanove mense, a ne mesare al eto volim da zajebavam drugove clanove.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Neko ume da resava logicke probleme tj "trouglove", neko ne ume. Socijalna inteligencija ne zavisi od toga ali se moze primetiti korelacija izmedju dve jer su inteligentniji ljudi u drustvu drugacije tretirani od malih nogu od raznoraznih mohija!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Pritom ja jos uvek nisam upoznao "inteligentnog" clana "menze".

Navodnici su tu jer ima vise vrsta inteligencije i zato sto sam zaista mislio na clanove mense, a ne mesare al eto volim da zajebavam drugove clanove.

Ja znam dva clana mense i obojica su socijalno retardirani, a na stranu to i poprilicno spori da razumeju veoma bazicne stvari.

Tako da prepoznavanje trouglova i gluposti mogu da nabiju u menzu.

Posto ste retardirani, obojica.

Jel treba da navodim i primer najinteligentnije zene na svetu?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

salu na stranu , IQ koji mensa meri ne mora da ima veze sa zivotom (primetite ne mora). da budem slikovit, imati visok IQ je kao uglaviti dobar procesor u masinu. no, za dobru masinu potrebni su i graficka, ram, hdd... u ovom primeru, graficka, ram i hdd su druge vrste inteligencije o kojima mohi prica.. ubaci i7 uz 512 mb rama i imas socijalno retardiranog lika koji se sprda sa matematickim glavolomkama prosecnog dakija

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Posto ste retardirani, obojica.

Jel treba da navodim i primer najinteligentnije zene na svetu?

ja znam ljude iz mense koji bi citirali svoj post od pet godina u kojem piše sve

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...