Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Ljudi...ako se ne varam tema je "Kako zaraditi na tom internetu" [:D]

Ovde se 100 puta više provukla reč Istok nego zarada :)

Tako niko neće zaraditi...

Ajde da se manemo filozofiranja u prazno i trošenja vremena na druge ljude i vidimo kako možemo da zaradimo...Ove prazne priče su samo oduzimanje vremena...a vreme je novac :)

Znam dosta ljudi koji pristojno zarađuju preko neta...neki uzimaju siću ali je ok prihod pored dodatne plate a drugi žive od toga.

Što se tiče prodavanja fotografija...onaj ko ima smisla za to i voli fotografiju može da zaradi. Moj drugar je ostavio posao u IT industriji i posvetio se samo tome...

Pre je radio kao konj za male pare sada radi kada on to hoće i ima Američku platu kako on kaže. Stalno putuje i više je nego zadovoljan sa poslom.

I ja radim u IT firmi i mogu solidno da zaradim ali sam našao i alternatnivne vidove zarade na internetu koji mi ne oduzimaju mnogo vremena.

Ima i drugara koji je radio samnom u komercijali IT firme i dao je otkaz jer ima mnogo više para na netu....uglavnom radi SEO ali ne za druge već za sebe...

Montira neki sajt zanimljivog sadržaja na engleskom jeziku i onda ga dobro optimizuje ( učio je godinama ) i uzima pare od poseta i klikova...

Uzima pare na razne načine i kada se sve sabere ima negde oko 1000$ mesečno...i radi na tome da ima više.

On i ja zajedno radimo BITCOIN i ja od toga...pored plate imam oko 500$ mesečno.

Dakle...nema lakih para na internetu...a da može da se zaradi na 1000 načina može...samo treba tome da se posvetite i da budete dobri u onome što radite. Na žalost u Srbiji retko ko dobro zarađuje uz sav uloženi trud i pošto ni narednih godina neće biti bolje vreme je da se svi okrenemo netu...

Ko ima dobru platu neka radi net kao part job a ko nije zadovoljan uslovima rada neka se polako prebacuje na net i na kraju da otkaz. Da ne bude da nema ništa ako posao na netu batali za par godina neka uplaćuje sebi životno osiguranje i isto tako će imati penziju kada omatori...čak će i manje davati nego države koja ti da penziju sa 65 godina kada si već na samrti...i to dobiješ crkavicu :)

Poenta je da se manemo prazne priče i jedni drugima pomognemo korisnim blogovima, postovima da zaradimo i da svi imamo korist od neta.

а да ти ја продам један мост?

;)

све у свему, наравно да може да се заради на нету на разне начине.

15014931.jpg

[roflmao]

Kolumbo je kreuo na zapad da bi došao do istoka.

28a3wgh.jpg

[roflmao]

оде један Мармен, дође њу енд импрувд верзија!

15015757.jpg

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da i dalje ostaje da me zovete na sledeće okupljanje. Ašković ima moj broj, javite preko njega. Pozdrav.

па да будемо другари, је ли?!?!

[roflmao]

ја немам ништа против, али да дођеш у тоги и да проповедаш о животу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

а па ово је постало епски. можда Гуру схвати виралност интернета на начин најмање очекиван.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...