Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

napucalo ga par ljudi u prvih 10 postova. posle me mrzelo da pratim, al dobro je što na debiloze tog opšteg tipa bar ima malo hejta. hejt je zdrav. govor mržmnje takođe  :tf:

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Drugarica, ja uplašen da nije zastranila, pa je ispitujem:

 

....

D> Dobro bre Nikola ... moji kriterijumi jesu niski (ti si ziv primer) ali ne toliko niski ... naravno da nisam bila sa njim... samo sam ga prepoznala, obzirom das pratim lik i delo doticnog

 

N> Sta mislis o njemu, njegovom liku i delu? Govori iskreno ili zauvek cuti

 

D> Sta ti je Nikola? Nisam ti ja Kojot pa da sumnjas u moj integritet. Ukratko najjadnije egotripozno stvorenje u univerzumu ... toliko gadan da mi zao ruke koja bi ga tresnula po labrnji (a ne znam ga licno, samo so drugari na FBu i Instagramu) 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nicky nesigurna lezbejka, breca se da drugarica ne trza na Istoka!

Btw SSI, i ne uzimaj za ozbiljno to sto ti kaze. Za dva dana zene promene misljenje. Samo da joj posalje marmelade i dodje po nju Kajenom, i vec je pecena! :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...