Jump to content

Kingdoms of Amalur: Reckoning


Al Bundy

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sinoć sam oko 23h hteo da uđem u igru samo da "pogledam" nešto. Zaglavio sam do 6 jutros.

Mrš u kurac.

Igrivost je odlična, veoma je zabavna, questova ima na pretek i ima ih raznovrsnih (ako ste voljni da radite sve side questove).

Sorcerer je možda malo i dosadan, možda ću da respecujem uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Jebote samo od gledanja trejlera sam dobio napad MMO Anksioznosti, onaj užasni osećaj da sad nešto treba da se leveluješ, budžiš, grindaš i da će sve to da bude f2p prevara i da ćeš se iznervirati [:D] Dobrih par sekundi sam bio smoren što ću igrati ovo, nije mi dobro [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Iskreno i ja sam steko sličan utisak kao i dzi na osnovu trejlera, igra mi deluje previše arkadno, šareno i nezobiljno, jednom rečju dosadno i neintrigirajuće, ali sam čekao da vidim utiske ovih što skidaju i sad me bune njihove mahom pozitivne vibracije koje šalju nakon prvog igranja :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo ja odigrah 2 sata, prvi utisak je : bolje igraj kanter, manje ces se smoriti, realno...

Kamera radi sama sta oce, nema zuma, neke pozicije ne mozes da vidis iz odredjenog ugla, mozda sam ja neuk ali ne znam kako da podesim rezoluciju jer jedina opcija je vsync on/off, pa mi na 24'' 50% ekrana levo i desno ne sluzi nicemu.

Ono sto mi se svidja je combat system, i vizuelnost skillova, s tim sto je dosta stvari ''predodredjeno'' tipa ne mozes ti da skaces gde ti hoces, ne mozes da skaces u vis uopste itd...

Edit:

Ono sto mi se takodje ne svidja je backpack system, odnosno ulazenje u meni kad god zelis da otvoris neki papir ili popijes potion, zamenis gear itd.

E da, i ubili su sa NPC spikom...

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam jos , i sve vise mi se svidja zapravo, uspeo sam da namestim rezoluciju preko nekog fajla u directory-ju....

Vizuelno je super, jos samo da kamera ide fluidnije i kontrolabilnije, i superiska.

Da, zasto ne moze da se skace? :/ Navikao sam da stalno skacem u svim igrama koje igram, a ovaj roll-over escape system mi ide na nerve kad sam van combata....

Link to comment
Share on other sites

Кажете да није фрп, да личи на синглплејер вов, да личи на кечере, мени то делује ко сјајна забава која не претендује да буде нешто што није (кхм елдеркурац кхм) :tf:

Елем, кад кажете синглплејер вов, јел то значи да је слободна игра?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па не знам, није ко котор и невервинтер и дијабло, него је ко скајрим, маунт ен блејд, вов, елите, фолаут, икс:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па не мислим конкретно на сендбокс, ако је фул сендбокс још боље, али задовољио бих се и неким слободним трипом, а да не буде скроз сендбокс:) Лупам, маунт ен блејд ми је скроз сендбокс, али вов није јер ти није све дато па ти ради шта оћеш, него полако шириш трип, али си опет слободан у принципу.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ides radis sta hoces, imas Main, Faction, Side i Task misije. Ides iz oblasti u oblast, mozes da se vracas u stare da vidis da li si nesto propustio itd. Fable kec ili jos bolje cartoonish Divine Divinity: Dragon Knight Saga ili kako se vec zvao ovaj zadnji deo. Isto to samo bez skakanja :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao ukupno 20 minuta sinoć posle duže mmo sesije i ono, posle trećeg sadžganog protivnika sam se primio na stil i izvođenje, a šta me smorilo eee... skokovita kamera, "too responsive" bih rekao pre jer nema nikakav smoothing tako da prati kad trzaš miš što je annoying i malo zamara, skakanje, uh, undecided there, autoaiming sa lukom i strelom bwljarhghghgaaaabljuargh onaj prvi put kag ga uzmeš u ruke ja uleteo ispred onih archera, po navici se sakrio da me ne napucaju i kad sam probao da pucam odatle dobio sam užasni "cover-based-shooter-govno-kuvano-u-prolivu" osećaj mal nisam :yaomingovao: ali kad razmisliš, i melee je implicitni targeting ali mi to ne smeta jer je fluidno i naprženo, nepretenciozno kao izvesno khmgovnokhmhhrrlhrkj

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...