Jump to content

Kingdoms of Amalur: Reckoning


Al Bundy

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probao 30tak min, za sada je ok. Kretanje,udaranje,fps sve na mestu.Kombinacije udaraca se otkljucavaju, al moze da se kombinuje udaranje sa magijama hit hit fireball, imaju i stelt kilovi.

Odma u startu stvari koje smaraju: Inventar je po grupama armor,weapon,items itd itd, kamera kasni malo kad se skrece levo/desno i mogla bi da bude vise odzumirana.

Koliko sam video ima talent i krafting tree.

Eto ukratko...videcu kakva je kasnije.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Hm, skinuh demo sa njihovog sajta, sve radi dok ne počne sama igra (uvodni meni, podešavanja, kreiranje lika), i onda kao mogu da igram ali je ekran skroz crn (čak se vidi i minimapa u uglu i čuju se zvuci), drajveri or some other shit?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Svašta, još ću da razmislim dal ću celu igru da skinem :)

Znači, ova Theta radi provereno?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo. Baš lepo. A kad ja ovo da igram?

Dobio sam vip key za Continent of the Ninth Seal pa ću time da se "tešim" da ne moram ovo da probam još, a ako se do kraja vip beta eventa ispostavi da je KoAR sranje tim bolje, zato požurite i lepo se igrajte pa bacite neki review [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

It's every bit as glamorous as it sounds and then some!

Ništa posebno, hub i so far tunnel instance, nema "open world" ničega koliko sam do sada video, naglasak je heavy na pvp mislim da posle nekog nivoa možeš da upadaš ljudima u instance bez njihovog odobrenja etc al ja dotle još nisam stigao thus još nisam ragequitovao :)

@Topic - da jurim theta release isključivo?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Odigrao 3h.

WoW single player bukvalno :)

Tu je sve:krafting, gathering, minigames, sunjanje(stelt kilovi), standardni questovi, chat opcije(ne znam koliko uticu na dalji tok price) itd.

Radi igra ko podmazana, regije se brzo ucitavaju, fps na nivou.

Ajd da kazemo da je nova stvar sto igra ima - fate card odabir.Ovo je bonus koji biras u zavisnosti od toga koliko poena stavis u talent tree str,dex,mag...moze bilo koja kombinacija ova 3 npr. ako je full str onda na kraju odaberes champion fate card dobijes neke bolesne melee bonuse, armor itd, a mozes da kombinujes str+mag i odaberes sage card dobijes kad udaras regen mane,blink itd.

Ok kombat sistem ala Darksiders, ali morao sam da stavim na hard nesto mi prelako bilo na normal. Probao longsword i giant sword(ili kako se vec zove) + neke shiljke sto izlaze iz zemlje udaras ko tenk, ali previse sporo.

I onda sam naisao na respec !!! Jebeno najbolja stvar koja jedna igra moze da ima, sve se resetuje-skilovi(blacksmith,alchemy,detect,lockpick itd), talenti i fate karte. Prebacio se na nozeve i mnogo bolje mi lezi, letis na sve strane bacas pesak u oci itd. Mnogo brze i zabavnije.

Tu je i quick travel.

Odigracu sigurno jos malo ovih dana, pa koliko me drzi...

DL9Cp.jpg

Sve u svemu, moze da se skine i proba ako nista drugo.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su kvestovi, npcovi, priča, humor...? Jel limunada ili ima tu i više od toga?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam skinuo i igrao 20min jutros pre posla :tf: i deluje mi odlicno, radi kao podmazano

mozda je ovo prava stvar da se igra dok ne izadje guild wars 2

borba mnogo bolja neko u aktuelnim rpgovima, a vidim na netu da je poprilicno velika/kompleksna igra

Link to comment
Share on other sites

A ne znam da li znate da je glavni dizajner bajko koji je bio na toj poziciji za Morrowind i Oblivion. Da je svet i priču osmislio RA Salvatore, najpoznatiji Forgotten Realms pisac, i "otac" Drizzta do Urdena, te da je za osnove grafičkog dizajna zadužen Todd McFarlane (Spider-Man/Venom, Spawn i McFarlane Toys). :O

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...