Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e digrejzo, ako si prolazio slavijom oko 7 video sam te ali ti se nisam javio

zar i ti, sine kili? :(

Nego, pošto mi je opet neko editovao post u kome hvalim svoj dušek, zaključio sam da je to učinjeno verovatno zbog toga što je (navodno) na ovom forumu zabranjeno reklamiranje, iako ja ništa nisam reklamirao. Realno veća reklama je kad Laki napiše "uf, što sam jutro sabio burek kod Trpkovića!" (ili kako već, izvinjavam se dotičnom sponzoru RUR-a ako sam pogrešno napisao prezime).

Tako da ću od sada koristiti metodu koju su pre nekoliko godina koristili timovi formule jedan. Pozdrav za sve ljude kojima je bitno kako spavaju!

w9y7h5.jpg

Link to comment
Share on other sites

@zeks

kuca sa nekom ludom izolacijom. leti kada bude po 30 stepeni ti unutra moras da sljakas neki duks, a zimi se ovo desava.

ne znam kako me je zaobislo prosle godine. inace je karaburma/calije u pitanju, kraj kod OMV pumpe.

@kili, pa mogao si da se javis =/

Eto sad si naucio tezim putem da se u kuci koja se ostavlja bez grejanja tokom zime uvek isprazni vodovodni sistem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@zeks

kuca sa nekom ludom izolacijom. leti kada bude po 30 stepeni ti unutra moras da sljakas neki duks, a zimi se ovo desava.

ne znam kako me je zaobislo prosle godine. inace je karaburma/calije u pitanju, kraj kod OMV pumpe.

ovo je reklama, molio bih da editujete post

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kuca sa nekom ludom izolacijom. leti kada bude po 30 stepeni ti unutra moras da sljakas neki duks, a zimi se ovo desava.

ne znam kako me je zaobislo prosle godine. inace je karaburma/calije u pitanju, kraj kod OMV pumpe.

da je luda izolacija, zimi bi bilo toplije a leti hladnije od proseka. biće da je samo hladna kuća. bedak u svakom slučaju :(

Link to comment
Share on other sites

Takozvana šala

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

YOUR ITEM HAS BEEN PASSED TO THE OVERSEAS POSTAL SERVICE FOR DELIVERY IN SERBIA AND MONTENEGRO.

awesomeness :D

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bivše kolege sa Mauricijusa mu šalju droge!

nema droge na mauricijusu :(

narucio sam neke cajeve iz engleske

http://hrhiggins.co.uk

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...