Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja moram doduše da se zahvalim Nidži što me je skinuo sa liste poziva pomenute firme, a i još jednom da se osvrnem na to što mi čestitaju rođendan negde tokom juna, samo jedno 5 meseci pre vremena :))

i još bonus - nidžo, nemoj da glumiš neko nevinašce, znamo se!

Link to comment
Share on other sites

pa baš zato što se "znamo", nije bilo potrebe da vodimo ovaj "tihi rat", ja napišem post, ti ga edituješ/obrišeš, pa onda ja krenem u kontru sa signatura akcijom i troll postovima, pa ti i to nekad obrišeš, nekad ne, itd itd.. :) A dovoljno je bilo samo da mi kažeš "e Nidžo, nemoj to da radiš." i sve bi bilo ok, ispoštovao bih to.

Sad već kontam da pomalo počinjem da zvučim kao marmen kad se branio onomad (nadam se da samo tripujem ovo), tako da ću sada za kraj da napišem da više neću pisati toliko često na ovom pričajte topicu :)

Link to comment
Share on other sites

Vratih se iz Hr sinoć, sjajnih 7 dana, odlično sam se proveo. Biće mi potrebno par dana odmora jer sam spavao po 4 sata u proseku, a bančio iz kreveta do u krevet bukvalno.

Elem, kakav tekst jebote, kakva naučna studija koja je sve objasnila! - http://vesnamihajlovicblog.wordpress.com/2012/02/06/kosovo-zvezdana-kapija-planete/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vratih se iz Hr sinoć, sjajnih 7 dana, odlično sam se proveo. Biće mi potrebno par dana odmora jer sam spavao po 4 sata u proseku, a bančio iz kreveta do u krevet bukvalno.

Elem, kakav tekst jebote, kakva naučna studija koja je sve objasnila! - http://vesnamihajlovicblog.wordpress.com/2012/02/06/kosovo-zvezdana-kapija-planete/

Pa ovo je carski [roflmao]

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svima!

Magla na sve strane, mislim da je sad bila najgušća otkad "pratim", ove godine i delimično prošle, kad sam bio na obrenovačkom, osetio sam se kao u The Mist-u :)

i dalje mi ne radi ta jedna faza struje, baš mi pravi probleme.

Link to comment
Share on other sites

Elem, kakav tekst jebote, kakva naučna studija koja je sve objasnila! - http://vesnamihajlovicblog.wordpress.com/2012/02/06/kosovo-zvezdana-kapija-planete/

Na osnovu mitova, Šlimanovih izjava o istraživanju Atlantide i tekstova starih grčkih filozofa, našla sam joj položaj u Atlantskom okeanu.

Stvarno sam glup, jebote, sto sam dosao na posao!Dajte link do registra spanskih potonulih galija + mapu Atlantika. [:p]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...