Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio na nedeljne palačnike kod ortaka, fino se smejao, prejeo slanih i slatkih činki, malo se i uzo degustirao, sve u svemu sjajno veče. Sad jedno sat i po skajrim da igram, pa da spavam, treba da se ustaje i sutra.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bio na nedeljne palačnike kod ortaka, fino se smejao, prejeo slanih i slatkih činki, malo se i uzo degustirao, sve u svemu sjajno veče. Sad jedno sat i po skajrim da igram, pa da spavam, treba da se ustaje i sutra.

brate, kao akasemski gradjanin stvarno bi morao da znaš padeže

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam bio sa drustvom na ski stazi, poneli veliki najlon, i opsta ludnica. Vrhunsko sankanje je gore. :D

Od jutros opet po doktorima, uzimao briseve, radio rengen sinusa... popodne opet u dom zdravlja na opstu praksu, jer mi trebaju uputi za alergologa, endokrinologa i pulmologa. Do jaja.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

i bogami se raspadao, da vam ja kažem, ovaj snijeg :)

Or is it that gaming makes people peculiar?

I drift into this difficult philosophical territory in memory of Chen Rong-Yu, a 23-year-old gamer in New Taipei, Taiwan. He died while gaming in an Internet cafe.

And, well, according to news agency AFP, no one realized for up to nine hours.

AFP has it that the young gentleman was identified as mortified by a waitress who must have wondered why he'd been sitting there motionless.

In truth, there is no way of knowing just how long he had actually been dead. No one can be sure when he emitted his final breath. And yet, one might imagine that the actual act of dying might have attracted a soupcon of attention.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam bio sa drustvom na ski stazi, poneli veliki najlon, i opsta ludnica. Vrhunsko sankanje je gore. :D

Od jutros opet po doktorima, uzimao briseve, radio rengen sinusa... popodne opet u dom zdravlja na opstu praksu, jer mi trebaju uputi za alergologa, endokrinologa i pulmologa. Do jaja.

sankaš se a imaš problema sa sinusima? ccc šta bi ti majka rekla na to

Link to comment
Share on other sites

nemam probleme sa sinusima, ali mi je ovaj doktor rekao da ih snimi iz predostroznosti. Isto kao sto treba da idem kod alergologa, endokrinologa i pulmologa. :D

u prevodu da im svima ostavis po 50dinki za participaciju ili kako se to vec zove...

lopovcine, mamaru im jebem raspalu

Link to comment
Share on other sites

naravno

a pazi jos ovaj bezobrazluk, morao sam da platim 500din 10 terapija sto sam imao u sklopu oporavka od povrede.

sto bi placao nesto ako imam jebeno zdravstveno osiguranje?

doduse, drugu turu, tj drugih 10 terapija nisam, ne znam ni sam zasto... kao PLACENO JE PROSLI PUT NE PLACA SE DVA PUTA

pa sto placam i prvi put mamu vam jebem lopovsku....

ali ne mogu da se svadjam, dosta mi je sto sam slusao one nenormalne penzionere.. koje njuske bog te jebo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...