Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

OK, ja sam svakako već poslao PM učesnicima projekta sa spiska sa početka topica, nadam se da će odgovoriti tokom današnjeg dana i vikenda da bismo znali tačniju cifru za sredu.

Predpostavljam da je i sreda u 18h sasvim ok, ionako se ne bismo ni skupili do tada u redakciji :)

Link to comment
Share on other sites

meni bi dobro došlo da se odvezem u pazovu na polaganje za A kategoriju, al još uvek ne znam kad će mi to zakazati, no računajte da sam se zapljunuo na par dana za kraj oktobra ili početak novembra

Link to comment
Share on other sites

Pričao sam sa Lakijem ovih dana oko keša, pa rekoh bolje i ovde da ostavim post.

Ruromobil doživljavam kao zezanciju koju bi provozao 2-3 puta godišnje, ne bih mogao da opravdam sebi trošak od 50€.

Ja bih donirao 2000, i eventualno još uplatio po potrebi.

Link to comment
Share on other sites

E ok, ovako ...

POTVRĐUJEMO VIĐANJE ZA SREDU (03.10.) U 17H!

Dok se svi skupimo realno biće 18h pa će doći i Zwerko i tako ko još bude kasnio. Potvrdili su:

1. Ivan

2. Dovla

3. Junkie

4. Zwerko

5. Lucky

Tu su negde nesigurni i Atomic, Gruja, Sa1nt itd, tako da mislim da imamo ok bazu da možemo da dogovorimo šta već treba.

Što se tiče učešća u projektu, i dalje ne znam ni sam šta je dobar model, možda je najbolje da zaista ovih na primer 13 najaktivnijih budu u toj grupi sa većim učešćem, pa to bude tih na primer 50e, a da ostali daju koliko i kako mogu, ako žele, kao i do sada, ono, 10, 20e itd. Voleo bih da čujem i mišljenje drugih. Ako imamo tu priču za 10-20e od drugih ljudi onda taman cifra od ovih "glavnijih" dolazi na tih 50e. Što se mene lično tiče a verujem da je tako i sa ostalima, ne verujem da će neko da sad gleda na pogrešan način to što daje 50e a ovaj drugi je dao 10e. I dalje mi je sve ovo zanimljiv zajednički projekat.

Ako se slažete sa tim, najbolje sutra da onda donese keš (tih 50e) ko može, izuzev Dovle kojem dođemo 70e (kad se odbije njegov deo u servisu) i Ivanka koji treba da da 15e (zbog toga što mu se duguje onih 4000 din od pre). Sve pod uslovom da se nešto nisam zeznuo u obračunu. Drugi, koji ne mogu da stignu sutra, mogu već tradicionalno tokom radnog vremena redakcije da dođu i donesu keš a pride i uzmu svoje RUR majice ako ih do sada nisu još uzeli.

Mali apeli :) Hajde da svako ko može sazna što više od ovih stvari koje su nam ostale otvorene. Znam da dovla već ima neku priču za ponešto:

- Muzika

- Tapacirung, presvlake

- Sređivanje sedišta i pojasa

- Zamena papučice

Šta god da je ostalo otvoreno.

Link to comment
Share on other sites

ja sljakam,ne mogu da dodjem,ali poslacu pare ovih dana,ili mi sibni racun opet pa da uplatim..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sutra se dogovaramo sta sve radimo na kolima, koliko ce okvirno da kosta i onda cemo videti kako stoje finansije ;)

meni nije prob da mi se duguje ili sta vec na tu temu, svidja mi se projekat i rad sam da od njega nesto napravimo.

za relativno male pare mozemo da napravimo fin taunus, ono sto je trenutno najbitnije je da je auto, sa tehnicke strane, trenutno u besprekornom stanju! znaci, kljuc i vozi, moze i na dalje relacije opusteno.

e sad, posto sam ja toliko "zagrizao" za sve ovo, ako auto sutra bude imao neke lude LED diode ili spinere, moracete da zivite sa tim! :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

mislim da se sprdao za spinere, a LED-ovi su zapravo dobra ideja jer je signalizacija blago rečeno očajna. mislim na obične LED migavce i štopaljke, ne sad na neku dekorativnu rasvetu za novogodišnje jelke

Link to comment
Share on other sites

sutra se dogovaramo sta sve radimo na kolima, koliko ce okvirno da kosta i onda cemo videti kako stoje finansije ;)

Dajte samo cene za sve te stvari da imamo čime da baratamo. Enterijer, presvlake, tapacirung, LED, muzika, šta god ste smislili, pa da vidimo koliki nam je "krevet" i samim tim koliko možemo da se "pružimo" :))

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ja ga verovatno nikad necu voziti, ali cu rado uleteti za sta bude trebalo da to bude "to". Tipa, kontam do 100 jura da bih dao.

Cek da razjasnim, ako skontate nesto u fazonu "hocemo muziku, ova bi bila bas gotivna ali nam fali jos 70 jura, tako da cemo uzeti ovu sranje, jebiga" recite, i ja cu uleteti bez problema.

Link to comment
Share on other sites

OK, samo kratko, ovo je plan aktivnosti:

1. Junkie uzima RURomobil i vraća ga za vikend.

2. Od ponedeljka RURomobil ide ponovo kod majstora što ga je sređivao i ovaj mu tu sređuje merač benzina i pride će da stavi komandnu tablu iz Granade (Dovla kaže da će da bude vrh pošto ima obrtaljku!)

3. Posle toga čim ovaj završi pošto su kuća do kuće, ide auto kod tapacira, gde se sređuju sedišta prednja i zadnja (crna osnova i narandžaste štrafte) i radimo patos (narandžast sa crnim patosnicama).

Videćemo tamo i koliko koštaju vrata (tapacirung) da se urade, ali tu se nismo složili da li to treba ili ne, pa ćemo imati samo kao info.

4. Otprilike u to neko vreme se vraća Junkie pa će nam dati njegov MP3 plejer, pa ćemo samo da uzmemo zvučnike i ugradimo ih.

5. A posle toga Dovla vozi auto kod nekog lika za led osvetljenje što je pričao na drugom topicu i to - migavci napred, opciono led dnevno svetlo i stopaljke pozadi. Opet opciono, treće kočiono svetlo u celoj dužini šoferke pozadi.

I onda je to otprilike to za ovu sezonu, pošto će ići lošije vreme itd. Za proleće su planovi:

a) Zamena krila ovog + farbanje kritičnih delova

b) Brendiranje folijama (da ne brendiramo sad pred zimu i onda stoji auto tako 6 meseci jer se neće voziti)

c) Nove gume

Ako sam nešto zaboravio kolege će dopuniti, ako neko ima neki predlog neka kaže naravno.

Što se tiče kinte, ja ću već videti sa ostalima lagano, ko hoće da uplati na račun može, ko bi doneo u redakciju može i tako, sve jedno, iskomuniciraćemo već PM-om to u narednim danima, a bilo bi dobro da skupimo preko vikenda pošto će ovaj trošak od ponedeljka za ovo za benzin i tapaciranje itd biti negde oko 200e.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...