Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jel nam stigla tabla? :D

 

Naravno da nije, kad nikako da se dogovorimo ko ce da je poruci :) Elem, sad sam ja to uzeo, izgleda da mi proradio nalog na ebay.de ali naidjoh na drugi problem - lik nije stavio da se salje bilo gde van nemacke i to onda rezultira ovom porukom 

 

shipping.jpg

 

Sad sam mu ja poslao poruku na engleskom i sa google translate prevedeno na nemacki pa cemo da vidimo sta ce da kaze :) Mislim ovaj natpis je naravno isto preko google translate, ne znam nemacki :)

 

Edit: uspelo je, lik je stavio cenu za slanje kod nas, 19 evra za DHL mamu im njihovu :) ali dobro sta da se radi, porucio sam, nadam se samo da nece biti i carine. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa što si vozio sto dvaes'? :)

 

Šalim se, ozbiljno, to je taj standardni problem koji imamo i dalje. Zw je sipao mislim 5k kad je on uzeo poslednji put, ali je i sam rekao da nije bio pun rezervoar kad je on uzeo kola i tako to ide u krug.

Tako da, hajde da pokušamo sad nadalje da isforsiramo to pravilo ovako - ti ivane sipaj sad do vrha, vidi koliko je, daću ti ja keša za razliku i šta god i da znamo da je tad auto natankan "do čepa" i svako sledeći ko sipa mora isto tako a ne može da kaže "e prethodni nije sipao do vrha".

 

Ako se slažemo.

Link to comment
Share on other sites

OK, onda smo se usaglasili, i sad nadalje vodimo računa. 

 

Što se tiče same redakcije, postoji nekoliko pumpi u relativnoj blizini, da biste mogli da natankate pri samom dolasku do HQ:

 

- NIS na Crvenom krstu

- NIS u Južnom bulevaru (ovde zapravo postoje tri - automatska sa desne strane pre M.Gorkog i "normalna" sa leve strane posle M.Gorkog i jedna na samom kraju J.Bulevara sa leve strane - sve gledano od auto komande)

- AVIA na ćošku Vojislava Ilića i Gospodara Vučića

 

Ivke vraća RURomobil sa punim rezervoarom, sledeći ko uzima neka slobodno odmah proveri da li je u međuvremenu benzin "ispario" ili nije (ukoliko želi da bude siguran), a svakako vraća sa punim rezervoarom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...