Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Iz mog iskustva jednodnevne vožnje kola do Smedereva ide opušteno, još je to bilo pre ovog "tjuninga" :) Ne bih baš išao s njim do mora jer kapiram da bih crkao u vožnji, plus što nije nešto za preticanje, ali auto put, 80km/h i idealno...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iz mog iskustva jednodnevne vožnje kola do Smedereva ide opušteno, još je to bilo pre ovog "tjuninga" :) Ne bih baš išao s njim do mora jer kapiram da bih crkao u vožnji, plus što nije nešto za preticanje, ali auto put, 80km/h i idealno...

E vidis, 10 km posle te tvoje voznje meni je pukao mali kais i lamela se skoro skroz odvojila od zamajca.

Ako ti je tada auto bio dobar, onda ces sad uzivati kad ga budes vozio. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja bio ubeđen da sam video da je 21.

То је био првобитан датум, али пре једно 15-ак дана су померили за 22., не знам из којих разлога.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

jel postoji neka mogucnost da ja uzmem kola posle srbe,na 2-3 dana?:)Em je radna nedelja,em koliko vidim niko se nije prijavio za taj termin?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...