Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

osim ako nije neka zeza koju ne kapiram, da, idemo sa tom varijantom.

videću sa dovlom da se ovih dana možda vidimo sa likom i da auto ode kod servisera tog, da ga ovaj oceni i proceni, kaže dal' to valja itd, i ako valja, zatvaramo dogovor što bi se reklo!

Link to comment
Share on other sites

posto sam ja prvi dao 20e,imam pravo da ulozim veto na tvoj ulog i isteram te iz cele price!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1.6 registracija je nekih 22k cini mi se

ali zato sto je mator ide tehnicki pregled na svakih 6 meseci cini mi se

ali lako se proveri sve to

ja placam na racun, necu ga verovatno voziti nikad, ali eto podrzavam rur :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ko'ko može da bude registracija i sve đuture? Ako se ne varam pošto je mator auto trebalo bi da ima neki popus' na cifru za registraciju, a 1.6 je motor, tako da je neki "prosek", šta ga znam.

1.300 do 1.600 ccm / 4.110RSD

Za putničke automobile i kombi vozila starosti 20 i više godina porez na upotrebu motornih vozila iznosi 20% od propisanog iznosa.

Ne znam da li još neka cifra zavisi od starosti vozila.

Poslednji put kad sam bio u MUP video sam detaljnu tabelu sa kubikažama i godištima. Najbolje je tamo pogledati, ali cifra od 22k mi je nerealno visoka.

Link to comment
Share on other sites

Јел тај лик из фирме има ауто од двајс година? Мислим, дваес иљада је нормално за ''нормалан'' ауто.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa tako sam ja računao, oko 150 evra godišnje da to dođe.

Pomenuo mi je baš dovla (može i ovde da prenese) da zbog nekog retard zakona oldtimer nije ništa mlađe od '71 i da se već godinama čeka na izmenu tog zakona da bi oldtimeri postali i stariji automobili. Ne znam šta ih koči toliko, nije kao da se ovajde mnogo od tih matorih automobila, ok je da ne budu oldtimeri iz osamdesetih, tu golfova i juga koliko hoćeš :)

ali ako nekad se promeni zakon a ford bude i dalje živ, onda se ne plaća registracija! :)

Link to comment
Share on other sites

ne kontam ni ja,sta vam nije jasno,za "oldtajmere" ne ide regular cenovnik

evo kali ga je gurnuo i u italic

1.300 do 1.600 ccm / 4.110RSD

Za putničke automobile i kombi vozila starosti 20 i više godina porez na upotrebu motornih vozila iznosi 20% od propisanog iznosa.

tih 20% mu dodje to od tih vasih 20 hiljada koje spominjete

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Па то сам сконто, зато и кажем Г-у да тај његов колега има новији ауто сигурно...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...