Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Enihau, moja ideja je da ipak ne uzmemo nesto poput one Skode iz prvog posta, ipak je to malo blam da se vozi jel. :)

Stoga, trebalo bi traziti po oglasima auto ovaj dole za slike (Zastava 101, do 1980. godista), sto je poslednji dobar auto koji je proizvela nasa auto-industrija. U voznom stanju sigurno mogu da se nadju za manje od 500 evra, servis je jednostavan i, u krajnjoj liniji, kupujemo domace! :) Za ostatak para mozemo da ga sredimo/brendiramo/servisiramo kako dolikuje.

Moguce da neko i zna nekoga ko ima ovakav auto na prodaju?

zastava-101-1100-schraegheck-limousine-106675.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ako su pitanja već bila sorry, mrzi me trenutno da čitam ceo topic :)

Koji je plan za održavanje? Jasno je da svako pokriva svoj benzin, al kako najbolje da rešimo servisiranje, pokrivanje štete i slično?

Jel mogu u teoriji da nas smaraju panduri ako nas N naizmenično vozi auto? Tipa ne treba nam neko ovlašćenje or sth?

Link to comment
Share on other sites

Ako su pitanja već bila sorry, mrzi me trenutno da čitam ceo topic :)

Koji je plan za održavanje? Jasno je da svako pokriva svoj benzin, al kako najbolje da rešimo servisiranje, pokrivanje štete i slično?

Jel mogu u teoriji da nas smaraju panduri ako nas N naizmenično vozi auto? Tipa ne treba nam neko ovlašćenje or sth?

ma to je lako - kome se nesto sjebe u voznji placa servis!! :D :D

i naravno da ce svako dobiti ovlascenje i time se resavaju panduri.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...