Jump to content

Suma sumarum 2011


Recommended Posts

Prvu put vidim da neko stavi minus zato što je išao na more lul, ja na letovanje nisam išao od 2007, a i tad sam išao zato što nas je čika palmica vodio dzabaka.

pa ono meni je bilo smor zato sto je vreme bilo uzasno, par dana sam duks nosio(inace bio je kraj jula). zato sam i stavio minus. inace apartman je bio brutalan pa sam izdrzao, ali meni je smor kad par puta odes na plazu :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Овај топик је дисплеј топик, сви пишу своје плусеве, нећу да гледам у пасуљ како неко види мој плус, напиши своје и продужи. Ја нисам ишао на журке, можда на типа три комада јер ме већином смарају, тј. не праве се онакве какве бих волео. Да се праве такве, ја би ишао стално, па би ми то био и те какав плус. Опет кажем, гледаш из свог угла, то што ти идеш сваки дан на журке, онда ти немој да ставиш плус за то.

Плусеви никако нису универзални, само неки јесу. Ако мршав лик смрша, то није плус, ако дебео смрша, то јесте. Ако невин лик спрца, то је плушчина и те каква, ако спрца пет пута неки лик који је претпрошле године прцо сто пута, то је минус. А неће свако да ти линкује биографију док постује.

елем, нисам се проперли уписао, а и да не офтопичим даље:

Немам нешто много техничких плусева, сем што се ја као ја осећам до јаја, што му дође можда и најбитније, али опет, није ''за на папир''. Тако да оно, број конкретних минуса и плусева не шаље добру слику, ал ајде:

-сјебо леђа на графици у јуну и још ми траје, а ишо на терапију

+у последњих два месеца ме прогресивно мање смара

-нисам ишо нигде

+боли ме курац

-палац на нози изгледа не може да се намести, мооожда оперативно

+зен напорима сам успео да га адаптирам мало, можда успем скроз, па будем одиграо и који баскет типа за пола године, годину

+/- гомила жена које ме не интересују ме жели лол

-оно мало пренормалних, а женствених жена (да, ладно постоје) је заузето стотинама година

+изборио се за готиван дипломски који ће ми донети потенцијалну зараду афтервордс, мада је битније то што радим оно што ми је готива

-професор ми ставља клипове у точкове својом неком ретардираном визијом и уплитањем, које и даље не знам како да елиминишем, а да прођем дипломски, али контам да ћу моћи нешто да смислим

-назадовао мало технички

+ништа страшно, брзо се да надоместити, а и овакав сакат сам већи цар од 99% осталих

+анкалагон, који је цар, мица и једе нон стоп (иако су к. питони ноторни штрајкачи)

-није се пресвуко два месеца, треба то на месец-месец и по, ваљда ће скоро, неће да има пола метра цео живот, болид

-морам да смислим како да сликам а да га не рокнем испарењима:)

+нашао коначно неку игрицу коју играм овако регуларно и није ме сморила после метар дана

-нашао коначно неку игрицу коју играм овако регуларно и није ме сморила после метар дана

+средио собу, побацо гомилу ствари из ње, узео нови сто за комп и нову комоду

-нема овде минуса, ко је икад видео моју собу, зна да овај плус засењује јебање три клинке у вецеу пет пута

-нисам пипнуо џитру ниједном целе године

-нисам отпево ништа целе године, заборавио сам да певам и оно мало што сам се селф научио

-нисам написао ниједан текст целе године

+почо да пишем књигу коју сам планирао већ типа две године да кренем

-нисам чито књижевност лол

+чито доста психологије и филозофије

+узео готивне акрилне боје од сто милијарди евра

-сконтао да ми ни те не одговарају

-сјебо гомилу четкица

+набавио оно говно са федером да држим четкице

-спорадично га користим

+угојио се десетак кила

-али не кроз спорташење

итд лол [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

poceo da zivim sa zenom

bio u madridu, barsi, i na majorci

odrzao i unapredio posao uprkos sranju u drzavi

poceo da pisem za sk

izdao nesto muzike, nastavljam i dalje u 2012.

spalio se od posla

porodicna sranja, smrtni slucajevi i ostalo

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

+ Preselio se sa roditeljima u Kanadu

+ Upisao koledz, smer arhitektura, dao 3 semestra(krenuo od januara), B prosek

+ Par dobrih drugara

- nisam bio konstantan sa teretanom

- mogao sam vise da izlazim

- lenj do bola

- fali drustvo, riba

sve u svemu, krivo mi sto nisam radio jos neke zanimljivije stvari... jedino sto je vredno pominjati je da sam bio u Montrealu kad je Djoka osvojio masters i uzeo potpis [:)]

Link to comment
Share on other sites

@Lol piton

Ja recimo ne mogu da verujem da i dalje stavljaju pluseve na 'bio na exitu' but that's just me

S druge strane mislim da je dobro sto ljudi stavljaju pluseve i na male stvari jer u suprotnom covek koji je srecan samo kad mu se nesto veliko desi (kupio stan itd) tesko da ce ikad biti srecan covek

oO

 

Link to comment
Share on other sites

pa eto, ja pošto nisam bio na izlazu od 2004. svakako ću staviti kao plus ako odem sledeće godine i ako se provedem dobro naravno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hajde ja da probam!

+ Zivim u CH

+ Ostao mi jos jedan ispit do master teze

+ Nasao super praksu

+ Zgotivili me do jaja na praksi i oce da nastavim da radim kod njih

+ Dobio 1k eura bonusa pre koji dan za dobar rad na istoj

+ Bio na moru na Majorci

+ Iz godine u godinu sam lepsi

+ Nemam nikakvu devojku vec 2 god, i samo sprcam klinke \o/

+- Prvih 6 meseci ove godine se ni ne secam, mozda je bilo dobro, a mozda i nije!

- Jako sam debeo od sedenja i programiranja

- Mrzi me da trcim i idem u teretanu

- Ostao je jedan ispit ali je pretezak i jos nisam krenuo da ucim niti planiram

+средио собу, побацо гомилу ствари из ње, узео нови сто за комп и нову комоду

-нема овде минуса, ко је икад видео моју собу, зна да овај плус засењује јебање три клинке у вецеу пет пута

yo sho?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

+ ziveo na mauricijusu i blejao na plazama svaki vikend, jel

+ upoznao neke super ljude, i sad imam dzabe smestaj u kejpu i na sejselima

+ polako skontavam cime zelim da se bavim u zivotu

+ doneo neke vazne odluke za naredne dve godine zivota

+ iskulirao s buksnom posto je ovde nema

- raskinuo s ribom

- foreveralounovao poslednja dva meseca

- upoznao crnu boginju od 18 dina, koja je verena i ne zna engleski (+ al sam dobio bj od njene keve, no to je prica za rakiju i kafanu)

- posao nije ispao kako sam ocekivao

- ostario - cesto mi kazu da izgledam ko da imam 28

- potrosio previse para na cugu i klopu

- posvadjao se s caletom

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

+ rodio mi se Vuk

+ dobio bolji posao od početka 2012, napušio državu Srbiju krupnim palamarom i otišao da radim za privatnike za mnogo više para

+ zdravlje ok

+ igrao se koliko toliko

+ dogurao faks do "poslednje" godine mastera

+ deca rastu pametna i luda

- te pare za koje treba da radim i dalje nisu dovoljne da se normalno živi

- stabilizovao se na 100+ kila, nisam ni pokušavao da smršam

- profesionalno sam dezorijentisan

- u najavi produžavam "studiranje" za bar 6 meseci, nisam još ni prijavio master rad

- moraću da prestanem da se igram skoro sasvim

- ne viđam nikoga skoro od prijatelja, pogotovu ljude koji ne spadaju u "dečiji rođendan" ekipu

- previše vremena blejao na netu kao posledica rada u državnoj firmi

- nisam odgledao više od 3-4 filma za godinu dana, +/- što me to ne nervira

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

- upoznao crnu boginju od 18 dina, koja je verena i ne zna engleski (+ al sam dobio bj od njene keve, no to je prica za rakiju i kafanu)

Gospode sve ti je oprošteno!!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

+

i dalje na poslu koji je savrsen + veca plata

u ljubavi vec 2,5 godine

strejt 3 GODINE and counting aka definitivno pobedio drogu

vezbam vec duze vreme/izgledam odlicno

dobio sinovca :) malog cara koji me posecuje svaki dan

-

odmor nisam video od kako sam se zaposlio ( skoro 2 godine, samim tim, osim na vikend, nigde nisam otishao #@%~ )

poceo da se svadjam sa devojkom na dnevnoj bazi, ili zenidba ili razjeb

nikad manje vremena nisam provodio za kompom

prave prijatelje poceo da vidjam iskljucivo po rodjendanima/slavljima

zivot prolazi

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

poceo da se svadjam sa devojkom na dnevnoj bazi, ili zenidba ili razjeb

LOL

Nikad mi nece biti jasna ova logika, jel cete manje da se svadjate ako se vencate? I don't think so.

Ili kao zato sto ste 2,5 god treba da se vencate svejedno?

Brate....

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi nece biti jasna ova logika, jel cete manje da se svadjate ako se vencate? I don't think so.

Ili kao zato sto ste 2,5 god treba da se vencate svejedno?

Decko se u trenutku istripovo oko toga, nista vise... Ako se svadjaju ili je nekome jako dosadno od njih ili imaju ozbiljne probleme od ranije koje nisu resavali pa sad isplivavaju na povrsinu... Ili je on nesto zajebno recently :tf:

Brak nije resenje, niti to neko dete treba sutra da nosi na svojim ledjima ulogu "spasioca braka" jer to je suludo...

ALI brak JESTE institucija SIGURNOSTI (ako je par normalan i ako se vole) i MNOGO TOGA JESTE LAKSE U ZIVOTU ako imate

punu podrsku svog zivotnog saputnika!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...