Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

I olimpijac, sportista u punom treningu koji nosi okovratnik od 2 blaga samara. rofl

Iako mi se zuti gade jer su gori nego da je Vuk Brankovic bio na vlasti i to sve, pocinju da mi se gade i prosrpske i antievropske snage zbog delovanja nekih clanova foruma. NE MOGU DA VERUJEM DA NEKO BRANI HULIBRATOROG? ALO BRE GDE JE MOZAK?! Znas zuti je isprovocirao jednog divnog gospodina koji je sisao i rekao "Dobar dan komsija, kako je? Stara majka mi spava jel biste bili ljubazni barem narednih pola sata malo da budete tisi? Svratite posle na kaficu"

A ovaj drugi bas tad slucajno snima dete kako vozi bicikl i sav je fin u toku snimka ne bi li ispao jadna, nevina zrtva. Obojica su beda mada kontam da se kustos sad brani pa i on fura jeftinu propagandu kako nije kriv itd. Ali da ga tuzi i nosi okovratnik za one udrace je pederski i jadno.

~~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel moze novi topik za ovo plx :)

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

ja sam za to da skratimo pricu i pitamo Zverka koliko su platili Mirosavljevu da izrezira ono? :tf:[:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Iako mi se zuti gade jer su gori nego da je Vuk Brankovic bio na vlasti i to sve, pocinju da mi se gade i prosrpske i antievropske snage zbog delovanja nekih clanova foruma. NE MOGU DA VERUJEM DA NEKO BRANI HULIBRATOROG? ALO BRE GDE JE MOZAK?! Znas zuti je isprovocirao jednog divnog gospodina koji je sisao i rekao "Dobar dan komsija, kako je? Stara majka mi spava jel biste bili ljubazni barem narednih pola sata malo da budete tisi? Svratite posle na kaficu"

ало бре не лупај. што сводиш на политику. и овај човек није хулибратори.

овде се прича о:

1. томе ко је и колика ПИЧКА

2. одређеном нивоу самоорганизовања.

прво је класично рашомонаско питање, а друго готово филозофско. а ти хабаш тастатуру без везе, овог пута.

Vidi sta ste uradili, isterali ste lurkere da traže split [:D] [:D] [:D]

и треба сплит.

КУРАЦ У ПИЧКУ!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

brate, jebali ste ga više samo tako, jebali vas i žuti i plavi i roze i crni i zeleni, molim vas kad vas molim, vratite se na politički topik, pa tamo mešajte partijske i nepartijske boje. Ok, malo komentara tu i tamo oko toga dal je ili nije debilno, ali ono... jebali ste ga do krvnih žila.

A Mercenaries, Bili Zejn, koji treš :DDDD

pljk!

Link to comment
Share on other sites

dobar je spot, ali mene lično je BS generalno smorio od drugog albuma pa nadalje, ono, jednostavno ne mogu da ih slušam sa tim tripovima "aha je, bitni su ortaci, jaki smo, mi smo ta ekipa, od sranja se ne beži matoriiiii!" :D

pritom, uvek mi je bio čudan taj fenomen sa, recimo Ranama i BS- Alal vera, gde šabani ne kontaju poruku već postaji zaštitnici i glavne ložane na taj trip protiv kog se bore u takvim filmovima i pesmama...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci pre neki dan slusam ovu pesmu i zamisljam spot(jer tamo kod mene u kraju ima savrsena kafana i savrsen je citav ambijent tog kraja za ovako nesto) i iskreno ovo mi je lose kako je moglo da se napravi sa nekim flashback-ovima i nekom ozbiljnom produkcijom. Jasno mi je da je zeljeni efekat opustena atmosfera sa ekipom iz kafane ali tekst pesme nije u tom tonu makar po meni.

Link to comment
Share on other sites

pritom, uvek mi je bio čudan taj fenomen sa, recimo Ranama i BS- Alal vera, gde šabani ne kontaju poruku već postaji zaštitnici i glavne ložane na taj trip protiv kog se bore u takvim filmovima i pesmama...

this.

najgore je što sindikat ima par takvih pesama, pa se masa šabana naložila na njih samo zbog tih par pesama.

svedok saradnik ima na 3 klipa na jutubu oko 4 milion pregleda za godinu dana, dok, recimo, bsbs za 3 godine jedva 20k pregleda na 4-5 klipova.

najverovatnije idem na cert u areni krajem aprila, i sad već znam da će većina biti hulibratori koji su diošli da divljaju uz alal vera, poroke beograda i slično ...

spot mi se i ne dopada nešto preterano, mnogo su u tripu da su boemčine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...