Jump to content

Tajm mašin


Recommended Posts

Заблејао бих са Будом, и посетио нешто овако за почетак : ) мада после првог, друго није ни потребно!

4324009147_c2f79cb992_o.jpg

Ја бих пре са рецимо Јунгом заблео:)

A ви што прозивате хипике сте просто неинформисани. То је последњи велики покрет који је проповедао и радио готивне ствари, али пазите, последњи масовни. Не верујем да ће их бити више икад. То што су их сјебали плански дрогама, што су им убацивали грозне инсајдере, срали по новинама, направили од њих летаргичне наркосе, па после то својски пласирали у новинама и поп култури, ето, до данас, то је нека друга прича.

Пљување по хипицима је пљување по људском.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sad listam ovo i super mi je ali i dalje ne kapiram jel alfa ozbiljan?

Ja bih otišao na neki koncert Pantere između '96 i '99 i Queena. Možda da gledam Star Wars u SAD kad se pojavio. Ostalo deluje primamljivo ali se ne bih zajebavao sa tim mada bih otišao sebi do nekog početka srednje, prve, druge godine i nalupao par šamara sam sebi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ја бих пре са рецимо Јунгом заблео:)

A ви што прозивате хипике сте просто неинформисани. То је последњи велики покрет који је проповедао и радио готивне ствари, али пазите, последњи масовни. Не верујем да ће их бити више икад. То што су их сјебали плански дрогама, што су им убацивали грозне инсајдере, срали по новинама, направили од њих летаргичне наркосе, па после то својски пласирали у новинама и поп култури, ето, до данас, то је нека друга прича.

Пљување по хипицима је пљување по људском.

/clap clap clap

http://www.youtube.com/watch?v=Q8DkmzIcDeA&feature=related

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...