Jump to content

RUR & Speed! automobil godine 2011.


dovlagsi

  

75 members have voted

  1. 1. Automobil godine za 2011. u izboru su:

    • Audi A6
      12
    • BMW Serije 3
      22
    • Citroen DS5
      15
    • Ford Focus
      2
    • Honda Civic (hečbek)
      11
    • Hyundai i30
      7
    • Jeep Grand Cherokee
      5
    • Kia Rio
      2
    • Lexus GS
      7
    • Mercedes-Benz ML
      4
    • Opel Astra GTC
      13
    • Peugeot 208
      5
    • Toyota Yaris
      1
    • Volkswagen Beetle
      2
    • Land Rover Evoque
      14


Recommended Posts

em me zabole za te godine em ih nisam pominjao

ali cinjenica da svaki potez ima reflekciju iz proslosti svake osobe pojedinacno, a moze da bude i odraz drustvenog misljenja

ne mozes da kazes da mali tripovi urezani u svaciji mozak iz detinjstva/mladosti nemaju uticaja na izbore da neko dodje i uzme odredjeni model auta na koji se lozio kad je mogao da sanja o njemu

i da posle toga moze da uzme da prica pricu kako je do jaja auto a da to ustvari nije statusni simbol i unutrasnji hir izigravanja jebaca sa nadrkanim kolima

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu.

Eto ja nikad nisam voleo nemce, bmw mi je uvek bio sranje. Jedino sam mecku postovao jer je ipak mecka ali ni nju nisam voleo. I eto sad da imam viska para i da mogu da kupim samo neki od ovih sa liste uzeo bi ili bmwa ili leksusa.

Taj auto je lep dobar i kvalitetan. Sve van toga su neciji kompleksi.

I sad ti dozvoljavas sebi da zbog svojih kompleksa i predrasuda nazivas nekoga somom zato sto glasa za nesto sto je realno lepo/dobro?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko vidim nije komentar bio zbog prvog mesta nego zato sto je neko uopste glasao za bmw.

Koja marka? Jesi ti zamenio mozak za pihtije sta? Hocemo onda svaki nemacki auto sem mozda opela da smatramo krimos/saban autom?

Sta audi nije sabanski/krimoski? Golf nije? Mecka gastarbajterski san? Ko vozi tako nesto? Ja u novim trojkama i peticama vidjam vise neke strebere u odelima nego ortatje u koznjacima dok recimo nisam imao tu srecu sa audijima.

Ja ne razumem, sta prtibg je izbacio pesmu koja peva o bembarama i ti se sa svojih tlinaest godina kao secas 90tih i bemvejaca pa si razvio neki hejt prema njima? Jebeno probaj da upotrebis malo mozak iako ga nemas.

moram kožnjak da nabacim :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jok tebre to je samo za prave direktore a6 i a8.

pa A3 nije direktorski :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bacio sam pogled ispočetka na sve, evo manjih grupa (bez posebnog redosleda među članovima grupa, izuzev što mi je Evoque prvi pik):

Vozio bih rado:

Citroen DS5

Honda Civic

Volkswagen Beatle (znam, gej)

Land Rover Evoque

Vozio bih kad ne bi bilo drugog:

Ford Focus

Hyundai i30

Lexus GS

Opel Astra GTC

Peugeot 208

Vozio bih al' bih plakao od muke :)

Audi A6

BMW serije 3

Jeep Cherokee

Kia Rio

Mercedes GL

Toyota Yaris

Čisto da objasnim pre nego što krenete da me hejtujete u fazonu "Pre bi vozio Peugeot 208 nego Audi? LOLOLOL" ... ovo je više zasnovano prvo na vizuelnom dojmu, onda na opštim uslovima vožnje i tako tome, gradskoj vožnji, nekom mom tripu po pitanju održavanja automobila i tako. Jednostavno, nisam mogao da se isprojektujem u situaciju gde "pare nisu problem" jer u tom slučaju bih uzeo Lamba nekog :) već kao realan sad život pa eto igrom slučaja mogu da uzmem neki od ovih automobila, i onda koji bi to bio. Izuzev Ria i Yarisa koje baš ne bih voleo :)

Link to comment
Share on other sites

Čisto da objasnim pre nego što krenete da me hejtujete u fazonu "Pre bi vozio Peugeot 208 nego Audi? LOLOLOL" ... ovo je više zasnovano prvo na vizuelnom dojmu, onda na opštim uslovima vožnje i tako tome, gradskoj vožnji, nekom mom tripu po pitanju održavanja automobila i tako. Jednostavno, nisam mogao da se isprojektujem u situaciju gde "pare nisu problem" jer u tom slučaju bih uzeo Lamba nekog :) već kao realan sad život pa eto igrom slučaja mogu da uzmem neki od ovih automobila, i onda koji bi to bio. Izuzev Ria i Yarisa koje baš ne bih voleo :)

Ali npr. Mercedes ML sada ima dvolitarski dizel sa 204 KS, koji je jeftin za odrzavanje i jedan je od najbezbednijih automobila? :tf:

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

meni je onaj evoque preruzan :) a i range rover je :[

realno slaba ponuda... od svega mozda jos i bmw3 da nema onako ruznu guzicu, a audi je masincina .... da ga ne voze toliki sabani u srbiji (cest izuzecima jebga)

od ovih manjih mi se nista ne svidja, mozda kia

bas slabo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kao to ti je i30 sa dupetom :) Glupo bi bilo da su i jedan i drugi tu, a deluje mi da je i30 ipak veći napredak. Da je gotivan auto svakako jeste, realno za nekih 15ak soma možeš da uzmeš limuzinu koja deluje i kompaktno i fensi i mladalački i sportski. Teško koji auto se može pohvaliti takvim imidžom za te pare.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dobro, Megan je bash krsh shto se enterijera tiche. Meni je i30 ok unutra, lepa mu je tabla. Novi Focus i Grand C-Max su mi unutra zakon - bash izgledaju svemirski. Astra je isto jako dobra napred, dok je pozadi muchenje. U Elantri josh nisam sedeo, ali kapiram da je isto cool.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...