Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kad smo vec kod sisanja, jel zna neko neki salon koji sisa za do 300 kinti u centru ?

kod mene preko puta stana sisanje 600, a na 30m drugi salon, 1300din yao-ming-meme_reasonably_small.jpg

inb4 lol kad zivis u centru

pa prosetaj se malo :) imas u svetogorskoj neki frizer od 300dindzi... :) mislim centar je jako sirok pojam :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja 450,ostavim uvek 500,poy!

Ali zato se djoram stripova,knjiga sa bricom i uvek me ceka casica radze:)Jednom mi nudio i kamagru haahahahahahahah

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol, "kvalitetnu" lol

moser ftw!

Kvalitetnu što se mene tiče, mogao sam da kupim i neku tugu za premale pare, izdvojio sam 3500 din za mašinicu za šišanje, što čak mogu da stavim i pod luksuz.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Реално, ја свој скинс лук годинама одржавам кинеским срањем од сто седамдесет кинти. Морам да купим ново јер сам покидао нека срања, ручицу за померање чешља и тако то.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A moze i

Masinica, pa sam LOL. :)

NnzEJ.gif

inace pijem neko lepo belo vino i uzivam, ipak je lepa euforija oko ng, to raspolozenje, ma koliko smaralo to oko doceka, bezumne kupovine, nekako svi bar malo zaborave probleme tih dan-dva, prepun grad veselih pripitih ljudi :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Au ljudi moji, kakvih 5 dana, ovo nije normalno. Radilo se pakleno, bilo je svega i svacega, ali koliko smo mi pili, ludovali, smejali se, imam utisak kao da sam bio negde mesec dana.

Ostala je jos ulica otvorenog srca 1. ujutru, ali mogu reci da je Coca Cola karavan prosao uspesno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa to je onaj lik što sam stavljao link za njega sa wiki, ali mi ovaj sa povorke deluje kao da je dosta veći od 2,35

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...