Jump to content

EXIT 2012


sinister

Recommended Posts

Maceo Plex, sto se mene tice, pobedio Exit.

Duran super.

Erika sranje.

Gansi prilicno dobri.

Elektricni orgazam tesko sranje, jebo ih nov album.

Goblini fini.

Sve barabe, iako ih ne volim, skroz kul.

Garnier ocekivano razbio.

Claude Von Stroke razocarao jako.

Eto, to je nesto cega sam se setio, meni odlican Exit, jebe mi se da li su tu stranci, da li je ranije bilo bolje pivo i ostale gluposti. Uvek se nadju dobra imena i za svakog da uziva, ako ume to sebi da dopusti. Vidimo se i sledece godine.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a to za ganse se potpuno slazem. vudu je jednom rekao lepo(slicno ali sam malo preformulisao), deciji snovi i tripovi su do jaja ali tamo treba i da ostanu, jer je velika sansa da bi se razocarali u neke stvari kada bi ih sada videli/culi a oni su ulozili mnogo da im bas to bude glavni dogadjaj.

a ja to kad kažem onda sam matori prdonja :)

zato nisam isoa ni na ganse ni na metaliku (ustvari na metaliku nisam isao jer su nekog bolele noge!!!)

u stvari sad ne bih isao nigde jer me boli kurac da zvacem prasinu aehaeheaea

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebote, povraća mi se od tog teksta.

btw, ovo sa čepovima je rofl. morao sam da švercujem čepove tamo.

i nisam se nešto naslušao stvari na egzitu. sve u svemu mi je bilo lepo, ali bih voleo da sam mogao da čujem više stvari koje sam želeo.

ako ne to, onda bar da me ne dave sa dabstepom na svakom jebenom stejdžu.

Link to comment
Share on other sites

ja ne bojkotujem exit, ali svaka im je na mestu (mislim na tekst lol), tako da ne znam od cega ti se povraca :)

jer je ceo tekst napisan u u tom "obrazovskom" tonu, gde se loše stvari izvlače iz kontekst, i prepakuju tako da deluje kao da je to potez protiv srpskog naroda u cilju promovisanja evropskih vrednosti koje su zlo.

protiv samog festivala nemaju ništa, ali žustro napadaju organizaciju hvatajući se za slamke poput lound and queer stejdža i peep show stejdža, pa onda ispada kako je egzit poprište pederskog bluda i razvrata.

i nigde u tekst se ne pominje dobro koje je ovaj festival doneo proteklih godina. pa ceo grad se opari kad dođe egzit, toliko da mogu sve četiri da dignu u vis narednih nekoliko meseci.

a to što na nas gledaju kao na mesto lake zabave, s jeftinom drogom i provodom nije ni najmanje exitova krivica.

ne podržavam ove separatne gluposti s ovim transaprentom (koji nema težinu ni za koga sem za lokalce zadojene separatizmom) i on mi je ogavan. ali ovaj tekst je za osudu.

edit: typo

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Gansi prilicno dobri.

mi ko da nismo bili na istom koncertu :) na pola you could be mine, tacnije na onom delu oko "dont forget to call my lawyers with ridiculous demands" kada je zvucao kao da recituje pesmicu u prvom razredu osnovne mi se nesto prevrnulo u stomaku i otisao sam na rege stejdz da malo izblejim i probam da zaboravim ovu sramotu.

ako sam dobro čuo, ove godine su cigani ukinuli česme sa vodom, da mi masa morala da kupuje vodu iz flašica bez čepa. sjajno.

Odakle sad ovo? Prosto je neverovatno kako nastaju te glasine, sledeca vest ce biti da su naplacivali ljudima da pisaju samo zato jer je postojao na jednom mestu izdvojen i zasebno sredjen WC za devojke koji se naplacivao.

Cesmi je bilo svuda gde i ranije i mogao si da pijes vodu sa njih. To za cepove sa druge strane jeste tacno, verovatno ima veze i sa tim da su hteli da smanje kolicinu vode koju natocis u flasice sto jeste ciganski, slazem se.

Link to comment
Share on other sites

Ma jebo Metaliku!

Al vidim sad da je bio Suicidal Tendencies na Exitu, e to je bend na koji je valjalo otići!

Ja ne bih ni na to isao, proslo nam je vreme

Secam se ffs neke 1990 po ceo dan picim ChaseHQ na atari ST a u pozadini ide kaseta lights camera revolution :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jer je ceo tekst napisan u u tom "obrazovskom" tonu, gde se loše stvari izvlače iz kontekst, i prepakuju tako da deluje kao da je to potez protiv srpskog naroda u cilju promovisanja evropskih vrednosti koje su zlo.

protiv samog festivala nemaju ništa, ali žustro napadaju organizaciju hvatajući se za slamke poput lound and queer stejdža i peep show stejdža, pa onda ispada kako je egzit poprište pederskog bluda i razvrata.

i nigde u tekst se ne pominje dobro koje je ovaj festival doneo proteklih godina. pa ceo grad se opari kad dođe egzit, toliko da mogu sve četiri da dignu u vis narednih nekoliko meseci.

a to što na nas gledaju kao na mesto lake zabave, s jeftinom drogom i provodom nije ni najmanje exitova krivica.

ne podržavam ove separatne gluposti s ovim transaprentom (koji nema težinu ni za koga sem za lokalce zadojene separatizmom) i on mi je ogavan. ali ovaj tekst je za osudu.

edit: typo

koliko meni rekose drugari i rodbina uz ns-a, nista dobrog exit nije doneo novom sadu ove godine, aka izostali su turisti prazne sobe kreveti prazan grad, jel to tacno ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odakle sad ovo? Prosto je neverovatno kako nastaju te glasine, sledeca vest ce biti da su naplacivali ljudima da pisaju samo zato jer je postojao na jednom mestu izdvojen i zasebno sredjen WC za devojke koji se naplacivao.

Cesmi je bilo svuda gde i ranije i mogao si da pijes vodu sa njih. To za cepove sa druge strane jeste tacno, verovatno ima veze i sa tim da su hteli da smanje kolicinu vode koju natocis u flasice sto jeste ciganski, slazem se.

Ovo za česme sam čuo na radiju, verovao ili ne. Čak mislim da je B92 bio u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

koliko meni rekose drugari i rodbina uz ns-a, nista dobrog exit nije doneo novom sadu ove godine, aka izostali su turisti prazne sobe kreveti prazan grad, jel to tacno ?

mhm.

ove godine je bila najmanja poseta sa strane, samim tim i zarada, u poslednjih nekoliko godina.

ali mislim da su taksisti svejedno odlično zaradili. cigani, neće da voze sa petrovaradinske strane mosta ako čuju da pričaš srpski. love engleze i onda ih oklepaju za 10, 20 eura po vožnji.

Link to comment
Share on other sites

pa normalno da su sobe prazne kad ti jeftinije da odes na ibicu nego u novi sad za cetiri dana tokom exita.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...