Jump to content

"U moje vreme..."


Recommended Posts

je l' se sad ponovo vraćamo na priču o sklanjanju sa terena? :D

svi smo preživeli ovo u ovom ili onom obliku. neko te je manje ili više smarao. verbalo ili fizički. meni je samo smešno što će od ovoga nastati čitava akcija o NASILJU!!111 u školama. pritom sam namerno ostavio sliku da pokažem kako su klinca roditelji već ubacili u tu tviterašku aktivističku ekipu pa je već okružen "specijalista za internet", "lifecoach", "viral marketing pro" i ostalim titulama.

evo, da ne bude samo da kenjam, mene je isto smarao jedan stariji lik na početku osnovne škole, 2, 3 puta me je gurnuo na neko sranje i svaki put sam pocepao farmerke. svaki put kad sam ćaletu rekao šta se dešava on mi je odgovorio sa "vrati mu."

je l' trebalo da ga kažem učiteljici ili da mi ćale dolazi na sastanke sa njegovim ćaletom pa da reše to, šta? :D

meni je to smešno, baš zato što se radi o klincima jebenim koji su radili to, rade to i radiće to (i milion drugih stvari koje su "loše") dok je sveta i veka.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam redovno roditeljima raportirao sa kim sa se taj dan tukao i zašto, da ne idu nepripremljeni na razgovor sa učiteljicom/razrednom/direktorom :tf:

Trenutna invazija dušebrižnika na naš školski sistem je samo deo specijalnog rata, uništava se sistematski autoritet ne samo institucije ili profesora i vaspitača nego se briše bilo kakav autoritet znanja što rezultuje predivnom "USA style" demokratijom u svemu, imaš ljude koji su posle 8 razreda osnovne "hrabri" da sumnjaju u tablicu množenja ako treba jer "imaju pravo na svoje mišljenje" ali su zato dvonožne potrošačke ovce za koje je marketing bog. /rant off

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

u moje vreme su sisice koje prijavljuju razrednom dobijale duple batine!

http://g33k.rs/2011/...li-se-razumemo/

381640_2519009210899_1123321360_32837419_707337547_n.jpg

који јадник. треба мало да га очврсну. како је кренуо постаће педер 1/1.

im with doca on this one

соу ем ај.

Trenutna invazija dušebrižnika na naš školski sistem je samo deo specijalnog rata, uništava se sistematski autoritet ne samo institucije ili profesora i vaspitača nego se briše bilo kakav autoritet znanja što rezultuje predivnom "USA style" demokratijom u svemu, imaš ljude koji su posle 8 razreda osnovne "hrabri" da sumnjaju u tablicu množenja ako treba jer "imaju pravo na svoje mišljenje" ali su zato dvonožne potrošačke ovce za koje je marketing bog. /rant off

[:0]

[claps]

имао сам једног другара на платоима испред зграде у којој сам одрастао, који је важио за најјачег шибаџију у крају. морао сам да будем паметан, онако дебељушкаст одликаш, да му се не наместим да упаднем у групу која је радила склекове. добро сам играо фудбал и нисам био пичкица, те сам имао неке кредите. е сад, не лези враже, мој не-тако-аналитичан-и-зрео млађи буразер, који је навкао да подјебава, с обзиром да се учио на мени док су га штитили тата и мама, ушао је у сукоб са тим ликом. било је лето, и овај га је дркнуо. и ја шта ћу, залетим се, јебига, иако ми је било мило што је неко опаучио овог малог, кад већ нисам могао ја. сећам се да је ћале навијао са терасе. забо сам лика да бих добио ногом у груди и остао без ваздуха лежећи. ипак сам био поносан на себе. не треба напомињати да овај више није дирао никога од нас двојице.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mene je dragan glavonja stalno tukao.

Mada mislim da je to bilo cudno, on je iako mladji od mene godinu dana bio visi za 2 glave, tri puta siri i 100 puta gluplji. I onda ja krenem da ga diram ko onaj mali onog debelog i zabodem ga, onda on mene, ja odletim u prasinu, ustanem, upet ga zabodem, on me razvali i onda se udaramo po 2 sata.

Bilo mi je fascinantno kako kad god ga udarim on uradi GNAAAAURLJJJ ko tuljan na umoru i pusti bale iz usta. Da i bilo je fascinantno kako ne kapira da moze da me obesi na granu, a ne samo da me spucava u glavu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zavrnuo je par šrafova u njemu

[roflmao]

Nisam imao nikad takvih problema, verovatno zato sto sam pikao fudbal sa starijima, a i gotivili su me ortaci od starijeg burazera... mada sam se i stalno tukao kao klinac :D (uglavnom na fudbalu)

Verbalno nasilje mi je lol, tu uvek mozes da vratis istom merom :))

zavisi dosta to i od temperamenta licnosti, ali moras znati sebe braniti, ako sam ikad ista mrzeo to su cinkare

dobro...i cigane

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Зато што си друг од вајкада.

Trenutna invazija dušebrižnika na naš školski sistem je samo deo specijalnog rata, uništava se sistematski autoritet ne samo institucije ili profesora i vaspitača nego se briše bilo kakav autoritet znanja što rezultuje predivnom "USA style" demokratijom u svemu, imaš ljude koji su posle 8 razreda osnovne "hrabri" da sumnjaju u tablicu množenja ako treba jer "imaju pravo na svoje mišljenje" ali su zato dvonožne potrošačke ovce za koje je marketing bog. /rant off

bow2.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Nisam imao nikad takvih problema, verovatno zato sto sam pikao fudbal sa starijima.. mada sam se i stalno tukao kao klinac :D (uglavnom na fudbalu)

Verbalno nasilje mi je lol, tu uvek mozes da vratis istom merom :))

zavisi dosta to i od temperamenta licnosti, ali moras znati sebe braniti, ako sam ikad ista mrzeo to su cinkare

dobro...i cigane

i ja sam u tom nekom fazonu bio,peglao sam mnogo dobro fucu,gotivili me stariji zbog toga,bio sam prznica sa jezikom brzim od pameti,mogao je da me prebije ko hoce,ali sam na fudbalu bio spreman da se pobijem i sa tajsonom ako treba,ali sva sreca nisam imao potrebe da to radim cesto tako da sam prosao bez maltretiranja u tim bitnim periodima:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mind over Strenght! Osim kad mi ne dokurchi.... :tf:

I tako sam jednog dana iznenadio jednog bulija iz razreda koji smara random sve zhive pa i mene

i tako na terenu za fudbal nesto mi kenjao 15 mina i podjebavao me i ja oteram u kurac i on kao

WOOOT? i krene ka meni i skoci mi na ledja hvatajuci me rukom pod vrat. Instiktivno sam mu

uhvatio ruku i drzeci ga na ledjima samo se savio na napred naglo i prebacio (zapravo lansirao lol)

lika preko mene koji je pao kao daska na ledja ispred mene i ostao lezeci da me gleda zbunjen dok

se naravno pola razreda naredjalo pored terena i vristalo od smeha, kapiram da je zeleo u tom trenutku

da propadne u zemlju od blama ili jos verovatnije da mi otkine glavu ALI BOL JE UCINIO SVOJE posto se sabio u beton zestoko...

edit: bilo je jos par likova ono BAS odvratnih u skoli, obojicu kad vidim danas

negde izgledaju KO JEBENE UTVARE, mrshavi spaljeni od uzasnog zivota ili gudre,

i uvek prvo pozelim da im drknem quad-damage samarchinu i da umru tu na licu mesta

od istog, ali odmah potom usledi osecaj ZALJENJA jer su toliko prejadni i nesvesni

mnogih stvari.... Mada bi bila dobra fora da tako nekoga ko vas je u osnovnoj nesto

zesce smorio ili izmaltretiro udario i sl da ga danas kad ga vidite na ulici naglo

zabodete po sred njojnje i u fazonu pokazete kaziprstom na njega u fazonu "EJ TO TI

JE ZA ONO STO SI ME SHUTNO ONOMAD, ZNAS!" :tf2:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

da te kolega vidi na poslu kako browsujes anu.rs a, a , a ? :D

Mislim , zenski forum ,,nije siguran za gledanje'' , nisam siguran da sam pogresio sto sam napisao nsfw, gore je nego nicpor :)

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...