Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

4 hours ago, G!!! said:

ako nisi fan fallouta starih, i solidno ti legao fallout 4 (najgora prica u falloutu ikada)  i 76 (najgori fallout ikada), serija ce ti biti poprilicno zabavna

ali serija ne mora da bude dobra da bi bila zabavna, tako da... meni je sustinski serija prosek jer ima amaterskih stvari, ima zabavnih momenata ima tupavih, ima vrhunskih scenografija i efekata a ima onih koji su teska blamaza,  a ako uzmes u obzir fallout stari - pa losa je po pitanju scenarija a o silovanju settinga da ne pricamo. Doslo mi je do toga da je bas sranjkasta jer sam gledao posle nje Shogun, otprilike. Razumemo da je serija cista fikcija, ali necemo sada ubacivati i magicne stvari u postapokalipticni scenario (a bethesda radi to, jer su nemaju nikakvog valjanog kadra vec 20 godina da to iznese)

primera radi - meni je isto tako the last of us, sranjkasta serija, a nisam igrao igre pa i ne znam lore 

pa znaš kako, fan sam fallouta i stariji su bolji nego noviji, ali ne mogu da kažem da sam hard core fan pa da me trigeruje svaka nelogičnost.

tako da otkud znam, možda ibh bio negde između ta dva kraja 🙂

tako da možda ću da pogledam par epizoda ipak pa da vidim gde smo.

Link to comment
Share on other sites

pogledaj, samo racunaj da ono kvaliteta sto ima opada skoro svakom epizodom 😛

anyway, odgledao sam Delicious in Dungeon animu na netflixu, e ovo je prezabavno 😄 ostalo je valjda jos 3 epizode  prve sezone  

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

pogledaj, samo racunaj da ono kvaliteta sto ima opada skoro svakom epizodom 😛

anyway, odgledao sam Delicious in Dungeon animu na netflixu, e ovo je prezabavno 😄 ostalo je valjda jos 3 epizode  prve sezone  

e jbg 🙂

Inače, krenuo sam da gledam Dark Matterhttps://www.imdb.com/title/tt19231492/

image.png

i ne mogu za sada da se odlučim da li mi je ok ili nije 🙂

pogledao sam dve epizode, osnova je tu i tamo ok, malo ima neki "dark" vibe, ali za sada ne znam u kom će pravcu otići.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 1/2/2024 at 2:43 PM, Lucky said:

tebi je makar lakše, moraćeš manje da čekaš za drugu sezonu koja ko zna kad će!

https://variety.com/2024/tv/news/severance-season-2-first-footage-1236032398/

Quote

More footage from the long-anticipated second season of “Severance” was released as part of a “Coming to Apple TV+” teaser video, which also featured series “Silo,” “Slow Horses,” “Pachinko” and “Shrinking,” as well as Apple films “Fly Me to the Moon,” with Scarlett Johansson and Channing Tatum (July 12); “The Instigators” starring Matt Damon and Casey Affleck (Aug. 6); and “Wolfs,” reuniting George Clooney and Brad Pitt (Sept. 20).

finarry!

@ dark matter

poceo i ja da gledam nedavno, neke 3-4 epizode za sad, okish mi je

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mladenq said:

finarry

ovo uopšte nisam ispratio:

but was then delayed due to creative disputes and then the dual Hollywood strikes. Filming finally wrapped in April 2024.

nadam se da ga nisu ukakili 🙂

10 hours ago, mladenq said:

poceo i ja da gledam nedavno, neke 3-4 epizode za sad, okish mi je

vidim u ovom tizeru da pominju i dark matter a i nešto sad mi je čudno po netu, pisalo je sigurno da je limited series i to bi imalo smisla, ako ovo odluče takođe da produže na više sezona, smoriću se 🙂

u svakom slučaju u kasnijim epizodama su malo više otišli od SF momenta u "drama" momenat što možda i nije loše jer je SF momenat na "klimavim nogama" i prosto bolje da nisu dalje to produbljivali da se samo zapetljaju još gore nego što su do sada zapetljani. Kroz ovaj "drama" - "ljudski odnosi" element zapravo i mogu da ispričaju priču do kraja na zanimljiv način.

vidim da ima još dve epizode do kraja, što je dovoljno da se trenutna situacija raspetlja i završi serija, ali ajde, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

u svakom slučaju u kasnijim epizodama su malo više otišli od SF momenta u "drama" momenat što možda i nije loše jer je SF momenat na "klimavim nogama" i prosto bolje da nisu dalje to produbljivali da se samo zapetljaju još gore nego što su do sada zapetljani.

da, def pametan potez

Link to comment
Share on other sites

Odgledih prve dve epizode četvrte sezone The Boys, tri su inače izašle, ali se meni nesto ne nastavlja... Razočaravajuće je loše, a obožavao sam seriju, prva sezona je vrh vrhova, druge dve onako, ovo za sad ne valja ku**u :( ma kurcu ne valja :) 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, millanče said:

Odgledih prve dve epizode četvrte sezone The Boys, tri su inače izašle, ali se meni nesto ne nastavlja... Razočaravajuće je loše, a obožavao sam seriju, prva sezona je vrh vrhova, druge dve onako, ovo za sad ne valja ku**u 😞 ma kurcu ne valja 🙂

videh neki hejt po netu, ali šta je fora - jel su promenjeni pisci/režiseri, ili prosto su im dali obavezne elemente da inkorporiraju, kao mnogima? 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

videh neki hejt po netu, ali šta je fora - jel su promenjeni pisci/režiseri, ili prosto su im dali obavezne elemente da inkorporiraju, kao mnogima? 🙂

Ne znam za pisce, The Message je definitivno jači, do sad je kao fol serija podjebavala obe strane, i levlje i desnije, sad je jasno zauzela stranu, plus ima i pederluka. 

A meni ništa od toga ne smeta toliko koliko je sama radnja i dijalozi nekako sve sranjkasto i neusmereno, očigledno je neka velika promena u vođstvu bila. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Masters of the Air https://www.imdb.com/title/tt2640044/?ref_=fn_al_tt_1

Cista zabava

Just men enjoying to fly in their b-17 fortress

Naravno nije u rangu Band of brothers, pa mozda je i malo slabije i od Pacifika ili je bar tu u tom rangu, ali pored sranja koje nam nabijaju u nos ovih godina ovo je pravo zlato

(ima zamerki koji su na mikro novou bitne, ali koje je generalno i  glupo pominjati pored govnarija koja su svuda oko nas)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

Naravno nije u rangu Band of brothers, pa mozda je i malo slabije i od Pacifika ili je bar tu u tom rangu

prosle godine sam po nti put pogledao bob, i treci ili cetvrti put pacific pa mi je skala za poredjenje bas bila sveza. ova poslednja lavina govana koju necu ni da imenujem je sramotno da se povezuje s bob, a sto se tice poredjenja s pacifikom, jedno 25 koplja je ispod te serije. jebeni generation kill ima vise veze s bob nego ovi leteci klovnovi.

Link to comment
Share on other sites

razumljivo, ali opet bob je snimljen pre 24 godine a u narednom periodu kolicina nekvaliteta je znacajno narasla - poredjenja radi bob gledam jednom godisnje, pacifik mozda jednom u 2 god, ovo ne verujem da cu gledati ponovo

kao sto rekoh ovo je cista zabava (bob je nesto drugo), a u prostranstvima skorasnjih govana ovo ipak nije tako lose

pacifik je sranjkast u odnosu na bob, bar je meni bio kada je izasao, samo sa ove distance razlika u kvalitetu nije sada toliko velika jer je opsti nekvalitet narastao do nevidjenih srazmera  🙂 jebg meni je mentalno stanje trenutno da ako nema woke elemenata film/serija samo zbog toga dobija bar 40% na gledljivosti 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...