Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

palic, super hotel (ima grejanje i net, meni dosta) citam jeretike dine, lezim u kul krevetu, i cekam kjoota sutra.

kako se retardirano provode stariji IT ljudi, nevera, mislim sta reci kad je zabavu (karaoke, timske igre i tako to) organizovala CIGRA!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kakav trip, krecem da se tusiram, pustam vodu, okrecem slavinu - na najtoplije - zatvaram oci, a ono hladno hladno (trupu) a stopalima VRELO pece mnogo pece, otvaram oci, kao da sam u sauni, bukvalno ne vidim nista od pare.. usr'o sam se da ne padnem koliko mi se zamantalo, ali sam se iskusno naslonio na zid :)

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

palic, super hotel (ima grejanje i net, meni dosta) citam jeretike dine, lezim u kul krevetu, i cekam kjoota sutra.

kako se retardirano provode stariji IT ljudi, nevera, mislim sta reci kad je zabavu (karaoke, timske igre i tako to) organizovala CIGRA!!!

najretardiranije zabave su one koje se organizuju na network marketing konferencijama :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

taj faj, kapiram da sam ja kontra-smarac, ali koliko su profesionalno naterali "ozbiljne" likove da se valjaju po podu, udaraju balone nosevima, deru, cice, svadjaju, dure i tako, bukvalno deciji rodjendan.

Tako da kapiram da sam ipak ja smarac, opustili se ljudi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nisi, samo znas i za bolji nacin zajebavanja

jebes te ljude kojima je potrebno da se napiju, i da se svi oko njih napiju, da bi se opustili i zajebavali malo u zivotu

jurim karte za Pepperse u Becu, nadam se da ce ortak(studira tamo) uspeti da ih nadje po normalnoj ceni

Link to comment
Share on other sites

ma bre to su one zabave u kravatama, leeejm :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jurim karte za Pepperse u Becu, nadam se da ce ortak(studira tamo) uspeti da ih nadje po normalnoj ceni

razmisli dobro pre nego što pazariš karte za koncert u beču. kruko i ja smo bili tamo na oasisu, i mrtviju publiku u životu nisi video, garantujem ti. bukvalno nikakva energija u masi, sede i tapšu između pesama.

ako pazariš, pazi da se ne zajebeš i uzmeš za tribine, na parteru bar ne mogu da sede :D

al svakako mislim da je bolje da juriš neki rejviji grad u kombinaciji sa wizzairom :)

Link to comment
Share on other sites

razmisli dobro pre nego što pazariš karte za koncert u beču. kruko i ja smo bili tamo na oasisu, i mrtviju publiku u životu nisi video, garantujem ti. bukvalno nikakva energija u masi, sede i tapšu između pesama.

ako pazariš, pazi da se ne zajebeš i uzmeš za tribine, na parteru bar ne mogu da sede :D

al svakako mislim da je bolje da juriš neki rejviji grad u kombinaciji sa wizzairom :)

za parter i trazim, ima samo jedna zona, pa bi mogli da se probijemo do prvih redova :)

a vidis, dobra ideja, i ovako smo se kasno skontali da idemo, overicu sada turneju i wizzair

Link to comment
Share on other sites

Dugo nisam svirao gitaru, i evo sad sam je svirao 3 sata posle tolikog vremena, i bas mi je prijalo. Ponovo cu poceti aktivno da sviram. Inace obozavam ovakve dane ali dok sam u kuci, nekako mi ovakva kucna atmosfera najvise odgovara, sa ovim vremenom.

Koliko pozitivan decko. Nikad nisam video da se neko nosi ovako sa ovako velikim nedostatkom. Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...