Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zato sam i ja pomislio "da li je moguce?", realno, ne bi me cudilo da povede slicnu spiku. :)

Na stranu to sto sam ispao glup (shame on me) pa nisam skontao sprdnju, mada prvi put sam i kliknuo

na njuz sad, sa obzirom da mi se listanje vesti iz svakodnevnog zivota svodi samo na mondo.

Ali eto sad bar znam za ubuduce gde se moze pronaci fin humor :)

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

sad je bio neki sekjuriti ekspert u kompaniji, nasi bi rekli HAKER, i busio je iphone aplikacije koje komuniciraju preko httpsa tako sto ih je disasemblovao i sabijao objektiv ce metode dok ne nadje ono sto trazi.. i po njegovoj spici ios je jos i dobar i svaka milionita aplikacija prodje sa malwareom dok su android i win mobile krs i svaka 100 prodje neregistrovana.. poenta svega, ako ti car ne odradi sekjuriti za app, pravi rulet je placati nesto na netu ili logovati se negde sa telefona, pogotovo ako si na pablik wirelessu.. poz

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

batali je dok još možeš, pored takvih morona za matorce nije ni ona normalna ostala, demidž će pre ili kasnije da se ispolji.

Nikako! Ta veza je dobra za medjunacionalne odnose u Vojvodini, a i upravo je dobila onaj "svi su protiv nase ljubavi al ljubav pobedjuje" ton, cak sam i siguran da bi kontaktiranje Balasevica i informacija o ovoj vezi rezlutirala pesmom!

Link to comment
Share on other sites

Upravo saznah da me ženkina porodica ne voli jer sam mađar...

Koji lol ljudi jbt...

ništa...menjaj ime u Novak i uzmi njeno prezime... :))))

i polako sa tim posetama, vidiš šta si prozrokovao prošli put ... ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...