Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

što volim kad prdite o nekoj ličnosti sa estrade bez kačenja slika. dule, kad si se već toliko naložio, mogao si da probereš par slika koje ilustruju (ako je moguće) taj seksipil koji te je privukao. sine, ja sam razočaraš.

edit: seksepil, rebel[fuse] drugar lektor :)

Link to comment
Share on other sites

Malo je reci da mi je drago sto je popusila kad procitam ovaj tekst i kad vidim koliko su kolektivno jadni...onako suptilno provuku kroz tekst, da on 'nije od onih sto ostavljaju baksis', 'platio je sok od 115 dinara i uzeo kusur 5 dinara', 'na tih 1000 dinara sam dodala jos 500 kako bih kupila majicu koju sam merkala dugo' ....ma jebite se

a lik je prejadan naravno

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1. x cujem za taj lokal - CAFETO - lol ... mada 200k evra nije problem nikakav.. Sa ortacima sam nasao tipa 3k jura, koje je zaboravio lokalni kriminalac i uredno mu vratili i castio nas po 20e.. Tako da ono, posteni smo mi Krusevljani :P HAE!

Elem, malo mi je bolje jutros, najvise na svetu bih voleo da ozdravim do subote ^^

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

meni je žao ove konobarice a s druge strane me uopšte ne čudi da lik koji se ubija od para ne ostavlja pet dinara bakšiša. govori u prilog tezi o negativnoj selekciji u srbiji, samo govna isplivavaju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...