Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote odveo sam pijanu devojku kuci, koja mi se pritom svidja (!), a nisam je ni pogledao. Platio taksi i ostavio ispred praga.

Sta se desava u mojoj glavi nije mi jasno. Ali uprkos svemu sad znam da mi se gadi da je pogledam! A nadao sam se

da je normalna devojka, bar tad kad smo "bili".

koliko su sve iste, da covek ne poveruje !

edit:

da budemo nacisto, kad kazem "bili" ne mislim na veceras, vec prosla "druzenja" :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Jebote odveo sam pijanu devojku kuci, koja mi se pritom svidja (!), a nisam je ni pogledao. Platio taksi i ostavio ispred praga.

Sta se desava u mojoj glavi nije mi jasno. Ali uprkos svemu sad znam da mi se gadi da je pogledam! A nadao sam se

da je normalna devojka, bar tad kad smo "bili".

koliko su sve iste, da covek ne poveruje !

edit:

da budemo nacisto, kad kazem "bili" ne mislim na veceras, vec prosla "druzenja" :D

tako se to radi,my boy:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebem ti bre ovo vreme, kako dodje vikend tako se naoblaci :( pritom da muka bude veca, resident evil 5 torent je mnogo spor, nece se skinuti do veceras :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kreten, trebalo je da skinem preko dc++, evo leti, 30 users

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Raspao se sinoc na basketu....kao da igramo za svetski kup, a ne amaterski...:(

Mali ustao u 5 jutros, pun svezine i snage....fufufufuufuuuu

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Наранио питона (не вреди, смешно је како год:) )

Снимио сам омномномовање, али нисам снимио кад га је ћапио и ''давио'', то ћу следећи пут, па ћу да окачим негде:) Дакле, пајтон фидинг за дездана:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Au izvalio sam cross-eyed 3D na jutjubetu i vec dva sata samo 3D klipove gledam!

Ne trebaju nikakve naocare nista, samo malo vezbe ukstanja ociju i mnogo velik monitor ... ali je slika u fulu :D

ovo je maestralno !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...