Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

5 nedelja za redom sam imao mech , I onda jos pre toga 3 mecha za mesec ipo dana , na kraju sma se razboleo jer mi je pao imuni sistem od iscrpljenosti :) mislim mnogo je mecheva ali nije problem posto nisam dobio batine nijednom , jer treniram i sparingujem sa mnogo jacima i boljima od mene i treniram kao konj ,pa kad odem da boksujem sa covekom koji trenira jednom u 3 dana nikakvu stetu ne moze da mi napravi.

Мени је драго што неко нормалан тренира те ствари:) Реално, превише сам видео земунаца и блок-батица како се ложе на кикбокс, а мени су сви ти спортови толко готивни, тренирао сам неке у клубовима, неке гајби са ћалетом (лол знам тренирање са ћалетом ал свеједно, мој ћале је кад су цветале тикве лик) и тотално имам неки ''застарели'' поглед на све то. И много ми је до јаја кад читам ћелине реферате јер имам неки трип ''нормалности'' у смислу да неће ретард земунац да ме сачека после спаринга са ортацима зато што сам му пробио блок ногом коју није очекивао и ''избламирао'' га...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Сетовао издања, чекирао нове песме, јео, тушнуо се и залего да пијем медовину и да гледам Црног Грују :))

Не спава ми се ич, а требало би да легнем. Но, ху гивз а фак...

Тако да лако јутро!

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Mendzi car surove realnosti.

Gledao sam reprezentaciju iako moram da ustajem rano, nadajuci se dobroj igri :c

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

elem, bila je sinoc kod mene, i i dalje smo na istom.

nju je strah da je ja ne zajebem opet i hoce da se uveri da stvarno hocu da se pomirimo...

e sad, koliko ce njoj da treba da se uveri ne znam, ali znam da se ponasam kao sisica sto me uzasno nervira i sto mi se nije desilo nikad :/

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

lako je reci :)

rekao sam joj prekjuce da se odluci, al je ona u fazonu 'omg godinu dana te cekam i ne znam sta cu sa sobom, sad ocekujes odmah da ti dotrcim'.. videcemo sta ce se desiti danas :)

edit:

@Saint: da da da :D ali jedino sto ne znas sta da radis u toj situaciji :D

@Vica: neam pojma, planiram jos nedelju dana da sacekam, posle toga kraj :)

jebem ti zivot. :D

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nema šta lako je nije lako, ako hoće da te jebe u zdrav mozak i da ti tih "GODINU OMFG JEBENIH DANA" nabija na nos u svakoj mogućoj prilici narednih 5 godina - G T F O bre.

realno vica u oba posta objasnio, realno!

ne bih imao sta da dodam osim mozda da ceka da ispita sve blagodeti drugog kurca, ali takvu ribu koja sad tebe vuce za nos zbog toga - SAMO GTFO.

kao pre nedelju, dve, 5 je htela da bude sa tobom, sad je odjednom previse cekala, ponos je boli! ma lmao.

i da, napravi zurku i pozovi sve njene drugarice, barem ce 2 hteti da se karaju jer je ne vole :tf:

  • Upvote (+1) 1

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

brate :) vidjali smo se mi povremeno tokom svih godinu dana, znam ja nju odlicno, al cini mi se da zna ona mene jos bolje. znaci i pre nedelju, i pre 2 i pre 5 smo se vidjali, i to je ona inicirala :)

definitivno cu sacekati nedelju dana da vidim njenu odluku, a za blagodeti drugog kurca - ne moze da bude tacno jer je Paracin jebeno mali grad, sve se zna :)

I i dalje ne mogu sebe da shvatim zasto hocu da se pomirimo ako imam opciju da budem s boljom ribom, makar po izgledu :)

i zaboravio sam da kazem jos jednu stvar :) tokom godinu dana, ona se vidjala i sa drugim momcima, i ja sa drugim devojkama, al mi se uvek vracala dok je mene boleo penis za nju :) i sad mi se cini da su se stvari okrenule za 360­­

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Celo slobodno nokautiraj ljude, ako je dupla kazna za boksere, dobices dva meseca hehahehaaa.

Daj neki mec kad imas jaci da dodje rur da navija za tebe, zamisli tu akciju

"Ćleeo nbaoodi ga hehe srmdkaj mu njonkjuu"

Ili pre meča pošaljemo mohija na tvog enemija da mu kaže :"glup si", praktično ur won!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zato sto si sujetni teletabis? vec si bio sa ribom i oces opet? oces opet da citas knjigu koju si vec procitao pored toga sto ima tona novih? nesiguran si u sebe pa oces da budes sa onom sa kojom znas da mozes da izadjes na kraj?

ovo su checkboxovi btw, ne radioboxovi

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

nego stvarno, kolko imas ti kila? :)

gledam ti ovo iz signe, pa bre mnogo si izmršaveo

brate :) vidjali smo se mi povremeno tokom svih godinu dana, znam ja nju odlicno, al cini mi se da zna ona mene jos bolje. znaci i pre nedelju, i pre 2 i pre 5 smo se vidjali, i to je ona inicirala :)

definitivno cu sacekati nedelju dana da vidim njenu odluku, a za blagodeti drugog kurca - ne moze da bude tacno jer je Paracin jebeno mali grad, sve se zna :)

I i dalje ne mogu sebe da shvatim zasto hocu da se pomirimo ako imam opciju da budem s boljom ribom, makar po izgledu :)

i zaboravio sam da kazem jos jednu stvar :) tokom godinu dana, ona se vidjala i sa drugim momcima, i ja sa drugim devojkama, al mi se uvek vracala dok je mene boleo penis za nju :) i sad mi se cini da su se stvari okrenule za 360­­

I ja tu svatim da je Vesna prava žena za mene a ne sladža i okrenem se za 360 stepena i vratim u beograd!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igore, prestani da troluješ jadnog srednjoškolca/fakultetliju, imaj srca, seti se kako je tebi bilo kad si imao problem da te u isto vreme juri bivša a na tacni imaš i neku novu kuju koja je bolja pička al lošiji čovek!

ovo su checkboxovi btw, ne radioboxovi

ne znam zašto, al na ovo sam lolnuo irl

Link to comment
Share on other sites

imam 71 kg i visok sam 192,pred mech za merenje spustam na 69. Imam mecheve po selima uglavnom, svaki 3-4 mec mi je u pinkiju ili Novom Sadu. A od publike dajem samo do jaja ortaku (koji nema veze sa boksom) da mi bleji u uglu pored trenera i menadzera. Ortaci sa Banjice hteli da dodzu ja nisam smeo da im dozvolim , boks je u Srbiji ciganski sport 85% boraca i 95% publike ganferi, samo mi treba da se popeglaju na tribinama

Kad budem bio ozbiljan bokser stavicu rur logo na majcu dok izlazim, ne morate da se cimate da dolazite ( ustvari nebi da mi pred mec, mohi kaze da sam retard,nebi mogo da izdrzi da ne kaze i meni )

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...