Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e jebu me za 2 klipa ovi iz saveza vi cete biti prvi koji ce videti to , obecavam,trebao sam da dobijem to jos pre 2 nedelje bem ih neodgovorne :) skino sam sa novog topika soni vegas da ih spojim u jedan klip cak , da se ne mucite sa 2 razlicita snimka ! jos samo da dobijem snimke ;)

nebi ga nokautirao , mogu da ubijem coveka tako , a bokseri na sudu dobijaju duplu kaznu za ubistvo golim rukama jer im se ruke racunaju ko oruzje !!11!1

@ sube pa postavio sam prvi od tad su bila jos 4 nokauta od koja su 3 snimljena a 2 ce biti pretocena u klip na u2b :)

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ма тај хипстер лик би се излелујавио од јаче пацке, не би морао да га нокаутираш као твоје утрениране такмаце у рингу смрти!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e jebu me za 2 klipa ovi iz saveza vi cete biti prvi koji ce videti to , obecavam,trebao sam da dobijem to jos pre 2 nedelje bem ih neodgovorne :) skino sam sa novog topika soni vegas da ih spojim u jedan klip cak , da se ne mucite sa 2 razlicita snimka ! jos samo da dobijem snimke ;)

nebi ga nokautirao , mogu da ubijem coveka tako , a bokseri na sudu dobijaju duplu kaznu za ubistvo golim rukama jer im se ruke racunaju ko oruzje !!11!1

@ sube pa postavio sam prvi od tad su bila jos 4 nokauta od koja su 3 snimljena a 2 ce biti pretocena u klip na u2b :)

svaka cast, svaka cast ! cekaj, a jel to nije puno borbi za tako kratko vreme, ili je to normalno u tom ajmo reci amaterskom boksu?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

5 nedelja za redom sam imao mech , I onda jos pre toga 3 mecha za mesec ipo dana , na kraju sma se razboleo jer mi je pao imuni sistem od iscrpljenosti :) mislim mnogo je mecheva ali nije problem posto nisam dobio batine nijednom , jer treniram i sparingujem sa mnogo jacima i boljima od mene i treniram kao konj ,pa kad odem da boksujem sa covekom koji trenira jednom u 3 dana nikakvu stetu ne moze da mi napravi.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

nebi ga nokautirao , mogu da ubijem coveka tako , a bokseri na sudu dobijaju duplu kaznu za ubistvo golim rukama jer im se ruke racunaju ko oruzje !!11!1

dok ako nekome izbijes oko u toku meca puj pike ne vazi :D:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

dolaze keva i cale kuci i pitaju me sta sam pio pogledam se u ogledalo, a ono zenice ko klikeri i beonjace crvene ko da sam naduvao 3 balona a ja ni sam ne znam odgovor zasto je to tako :(

jedino sto sam danas pio je next od pomorandze a nisam jeo nista. verovatno guraju spid ko u koka kolu

Link to comment
Share on other sites

dolaze keva i cale kuci i pitaju me sta sam pio pogledam se u ogledalo, a ono zenice ko klikeri i beonjace crvene ko da sam naduvao 3 balona a ja ni sam ne znam odgovor zasto je to tako :(

jedino sto sam danas pio je next od pomorandze a nisam jeo nista. verovatno guraju spid ko u koka kolu

desava se meni nekim danima da mi se oci tako naduvaju kad ceo dan sedim za kompom.

doduse, sedim cesto, zato kazem da se ponekad desi

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

izdrkaj pa pomisli na picku, ako i dalje zelis da si sa njom to je to.

mada mi se vise cini da te muci sujeta jer sad ona nece, verovatno je sad neko drugi penetrira

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

hocu da se pomirim sa bivsom s kojom sam ja raskinuo pre godinu dana.

Ona hoce, ali ne odmah. Mindfuck. Cekati ili ne?

+ fact: ona je mene jurila celu godinu a ja je nisam primecivao... Opet, sta uraditi? cekati ili ne?

Trebao si da otvoriš novi topic!!1 :tf:

Čekaj ako misliš da je vredna čekanja, relano

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

hocu da se pomirim sa bivsom s kojom sam ja raskinuo pre godinu dana.

Ona hoce, ali ne odmah. Mindfuck. Cekati ili ne?

+ fact: ona je mene jurila celu godinu a ja je nisam primecivao... Opet, sta uraditi? cekati ili ne?

Eto ti odgovora :P

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

izdrkaj pa pomisli na picku, ako i dalje zelis da si sa njom to je to.

mada mi se vise cini da te muci sujeta jer sad ona nece, verovatno je sad neko drugi penetrira

А што одговараш ко ретард, кад пита озбиљно?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Iako je odgovorio ko retard, to je prilicno to, iako je drugi ne penetrira i u to sam 100% siguran...

Jednostavno ono k'o i uvek, kad ti hoces ona nece i obrnuto... mada ne znam kako se jebeno to promenilo za nedelju dana ako me ona JURILA godinu dana...

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...