Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ima tu nečega, sve više oglasa preko koje čovek gleda kažu tipa "diploma fakulteta iz te i te sfere, tri godine iskustva (koje zamenjuju diplomu fakulteta)" odnosno na taj fazon.

nas cto, ovde na mu zapravo nema fakultet, a radi ispred 30 ljudi, u danskoj kompaniji. po meni diploma i ocene znace kad zelis da primis nekog juniora, i ulozis kes i vreme u njega. a ako ti treba neko ko ce sad da ti donese kes, jedino sto gledas su reference.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sta ti radis na poslu daki? a da, ti ne radis, tatica pokriva hugo bos, grej gus i crnacke kite.. daki srpska paris hilton :D

btw uvek se obradujem kad vidim koliko ljude tisti to sto sam srednjoskolac :D

sto bi mene tistila tvoja lenjost? ti radis na svom nivou ja na svom. iako sam nedelju dana u firmi radim backend programiranje sa bazom gde jedna greska moze ostetiti mnogo, s obzirom da je milionski posao u pitanju i glavni inzenjer me uzeo da budem njegov pulen jer sam sabijac evrokodova u javi.

nemoj se buniti jer nisam prigovarao tvom skilu vec tome kako te u ovom svetu cene. bar kod nas se plata obracunava po modelu nivo obrazovanja x godine staza x jos neki kurci.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

nas cto, ovde na mu zapravo nema fakultet, a radi ispred 30 ljudi, u danskoj kompaniji. po meni diploma i ocene znace kad zelis da primis nekog juniora, i ulozis kes i vreme u njega. a ako ti treba neko ko ce sad da ti donese kes, jedino sto gledas su reference.

Sad ozbiljno, ako ti daju trivijalne poslove reci im da mozes vise i da znas vise, takodje osim tog PHPa uzmi da radis C i network programiranje koje ce ti svakako u buducnosti koristiti, imas na academic earthu vrhunska predavanja za C.

Ne znam kako je u tvojoj kompaniji ali tamo gde ja radim mozes vrlo brzo da napredujes u skladu sa svojim znanjem, normalno sto ozbiljnije poslove obavljas i sto vecu odgovornost imas srazmero dobijas i vecu zaradu, sto je nekad stresno posebno kad radis na nekim sistemima koji obrcu milione. Jedna mala greskao, kao sto Daki rece, kosta puno za najmanju glupost puknemo 40 hiljada dolara za sat vremena.

Kako god da okrenes ne mozes da radis nesto ozbiljno i lagodno a da primas velike pare, sa velikim parama dolazi i velika odgovornost i stres, plus desava se da te pozovu u 11 uvece subotom jer sajt dobija ogroman traffic pa moras u 11 uvece da se vracas kuci da krpis, sve ima svoje :)

dei kako je u nemackoj

Mnogo ladno no sad sam u Srbiji vracam se za par meseci.

Link to comment
Share on other sites

sto bi mene tistila tvoja lenjost? ti radis na svom nivou ja na svom. iako sam nedelju dana u firmi radim backend programiranje sa bazom gde jedna greska moze ostetiti mnogo, s obzirom da je milionski posao u pitanju i glavni inzenjer me uzeo da budem njegov pulen jer sam sabijac evrokodova u javi.

nemoj se buniti jer nisam prigovarao tvom skilu vec tome kako te u ovom svetu cene. bar kod nas se plata obracunava po modelu nivo obrazovanja x godine staza x jos neki kurci.

hahaha CRNACKI!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gde ove kokice imaju da se kupe? Nisam ih snimio u lokalnom Mini-ČMaxiju. Ili treba da otvorim novi Gde u mesari ima da se kupe kokice topic da ne šjekiram migšu?:)

ima u zemunu :tf: btw sinoc kad sam se vraca sa faxa neka likusa nosi jedno 2-3 kese ovih velikih kokica,pitacu je sledeci put gde je kupila pa ti javljam :D

Link to comment
Share on other sites

Ispao mi je fon iz dzepa sa 15. palube na brodu, radio se suvi dok, pa nije bilo vode, ali je fon, naravno, umro. Ostali su delovi koje kapiram da mogu da bar prodam negde...zna neko gde da nosim to u bgu? N97 je u pitanju i nisam je puno platio u startu, pa se nadam nekom solidnom pokrivanju i pristojnoj ponudi za otkup

osim toga sve je jako dobro...preselio se danas sa drugaricom u novi stan

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem ovo kupovanje kokica. Ma i da su sveze ne znam ni ja kolko, ne bih kupovao. Covece, treba nepunih 5min da ispuckas kuci i to ti budu fes vruce i sveze i sve. Pogotovo mrzim one kokice za mikrotalasnu, sad se sve vise toga prodaje (logicno da)...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...