Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

moja sveca se opasno razbolela jer je jela mandarine kao konj 24/7, i pozutela je sva i nije mogla da ustane iz kreveta par nedelja zbog toga , tako da pazi se

naravno treba biti umeren u svemu, kad smo kod mandarina sad ih bash jedem.

a za nar, 4-5 dana u nedelji po jedan nar dnevno je moja preporuka:) (dr.rsmo javi se da nam dash tvoje mishljenje:) )

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

nar nisam jeo pa jedno 20 godina, ali ne zezam se ... poslednji put sam jeo nar baš kao klinac ... a gotivan mi je. kako to da ljudi nemaju kulturu da ga kupuju, barem u mom okruženju.

ne znam ni koliko košta, kako se kotira u odnosu na ostalo voće?

Link to comment
Share on other sites

eljak,..eljak,..eljak,..

e ... e ... e...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jutros na RTS jutarnjem programu gledam neku gospoju sa masinskog fakulteta, tema je kvalitet goriva a povod je to sto je Srbija svrstana na sam kraj liste (97-mo mesto od 100 mesta) po kvalitetu goriva... Gledam, slusam i ne verujem sta prica doticna persona... "Pa znate nije lako, unistena rafinerija u pancevu tokom bombardovanja ovo ono, jeste tacno je da nam je visi nivo sumpora ali oktanska vrednost...."

Jbt, gledam i zamisljam kako u studio upadaju musketari i probadaju joj srce macem..... :tf:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jutros na RTS jutarnjem programu gledam neku gospoju sa masinskog fakulteta, tema je kvalitet goriva a povod je to sto je Srbija svrstana na sam kraj liste (97-mo mesto od 100 mesta) po kvalitetu goriva... Gledam, slusam i ne verujem sta prica doticna persona... "Pa znate nije lako, unistena rafinerija u pancevu tokom bombardovanja ovo ono, jeste tacno je da nam je visi nivo sumpora ali oktanska vrednost...."

Jbt, gledam i zamisljam kako u studio upadaju musketari i probadaju joj srce macem..... :tf:

Ja redovno zamišljam kako uleće Maskirani Šljagator i prekida baljezganje sočnom gromoglasnom šamarčinom...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

al sad mozes da posmrces taj lepak!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

da, Milane!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...