Jump to content

Помоћ за дипломски


Recommended Posts

Фала брате Бру:)

Хм, не знам на кога би Морана личила, можда те пре вуче стајлинг него лик, оно дарк готик вамп курац палац:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не личе, него вас вуче постеризација (која је присутна и на фотки и на слици), Бруа је павловски тригеровало нешто, вас је тригеровало то што сте очекивали и то је то. Да се дваес црних риба слика под сличним светлом и постеризује, петнаест њих би личило много више него ПиЏеј, зато што су баш баш други типови риба. Мислим, океј, наравно, увек можете рећи ''није брате имам очи исто ко и ти'', али знам да је у томе трип, ето, да ми умре мајка:)

Тај кврц се дешава са контрастним сликама, поготово са оволико контрастним, а о постеризацији да не причам, то је мање више познат трип, јер се фичрзи приближавају услед мањка инфоа, ако довољно постеризујеш мене и Џесику Албу, личићемо до јаја из простог разлога што смо хомо сапиенси.

Мени је на памет пала рецимо Кејт Бекинсејл у нееееким сегментима и то би могло да пије воду онако танано, али Пиџеј је баш други тип жене скроз. Пала ми је на памет и још нека глумица, али да ме јебете, не могу да се сетим.

Рецимо:

Kate_Beckinsale_in_Underworld:_Evolution_Wallpaper_3_1280.jpg

Мада је и ово жешћи постерајз, али рецимо ово није

kate-beckinsale-hairstyle-3_1280x800.jpg

Ево једног кропа са фоткања рецимо, контам да ће вас он одвести на неки правилнији пут у перцепцији:)

sdfsdf-1.jpg

Што се Радгоста тиче, ово је једна од серије спонтаних фотки где смо јели говна и засмејавали се и намештали, ниједном није било ''е стани тако и тако'':

sdfsdfsdf.jpg

Тако да нема никаквих прича из романа Дена Брауна:)

А за Радгоста немам појма, можда је стварно архетип, јер је и мени као позната та слика кроз маглу, али није ми пала на памет ниједном ни док смо фоткали ни док сам сликао, тек кад је неко овде поменуо. Пиџеј је баш трип јер није онај фазон као ''е да видите рибу уживо, сконтали бисте да не личи'', него не личи ни Морана на Пиџеј, за Бруа сам био у фазону да га је нешто подсетило и као добро, може, бациш поглед и скуца те неки сегмент, па ти неурони повежу, али кад вас се још јавило, морао сам да улетим међ колективно викиншко ''видели смо змаја кад смо били на дракару'' [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јбт, а капирам да ово није био модел. Сад ће Дулио о архетипима. :)

Ваљда о архетиповима, или би рекао и ''постоје разни типи људи'':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То је зато што сам се свео на овај топик, па на њему кењам за десет топика! Ал виш да нисам толко чест, издржаћете;)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moж' бити да си ти циљао Кејт, павловски, ал си убо Пиџеј! [:D]

Ma што се цимаш, као да је битно. Рекох, подсећа ме, а верујем да нико није мислио да си прецртавао Пиџеј или било кога.

Link to comment
Share on other sites

Ма јок, не мислим то, а и да јесам, то је сасвим легитимно, пиџеј инспајрд морана, све док није идентично, не може нико да ме тужи:) И то се ради у илустрацији још од ренесансе, није то ни тајна нити је нешто као лоше, тако да тај аспект не би био проблем уопште. Заправо бих дотрчао да кажем да је ПиЏеј Морана јер би баш било некако мемеасто:)

А контам да те подсећа, то је нормално, мислим, не кажем ја да не може да те подсећа фала богу, то се и мени дешава фазон НОН СТОП, само кажем да је то друга категорија од ''личи'', зато сам се јавио кад се јавило још људи и то са ''у јеботе'', а не са ''па добро, можда нос и горња усна, али облик лица и очи немају везе'' :) Оно, капирам да тебе подсећа, а да су други одрадили подсвесни ''на улицу истчао Ива'' фазон, па зато:) Мислим, ја сад лако могу да одбраним докторску дисертацију на тему да више личи на Дачића него на ПиЏеј, са све дијаграмима, скицама, векторима и мапама, као и са опширним текстуалним делом, од генералног ка конкретном [:D] што наравно нема везе са тим што неког и даље подсећа, те ствари апсолутно не морају бити повезане.

Зато сам баш био затечен, не тиме што тебе подсећа, него што и друге подсећа, видео сам твој пост кад си га постовао и био сам у фазону ''тај рад'':) Мислим, објективно кажем, да сам радио по ПиЏеј и да ми је стајала исто овако са истим рефлектором на истом месту, Морана би била добраааано другачија, зато ме и чуди, не твој пост, већ рецимо Ребелов:)

Е сад, постоји нека глумица која заиста личи (дакле, не подсећа него има математичке фичрзе личења [:D] ), али нема шансе да се сетим. А можда сам и истриповао па кад се сетим сконтам да исто није личење него подсећање:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Следећи пут у залету игре збуни га тако што ћеш га ословити са Радгост, али се одмах потом направи луд.

Окршај испод коша:

- Радгосте, шут!

- ШКК?? Како си ме назвао?

- Шта?

Он

surprised-open-mouth.png

ти у себи :tf:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ахах, ал мислим да су сви модели превише навикнути на своје словенске алт егое, на ''радгосте шут'', он би само шутнуо [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...